Tuning 1.4 Energy Motorja

Modifikacije vozil
Uporabniški avatar
R19-racing
Prispevkov: 592
Pridružen: 14 Jan 2010, 19:16
Kraj: koper

Re: Tuning 1.4 Energy Motorja

Odgovor Napisal/-a R19-racing »

keri avto?js sem v enem dnevu zamenjal na 19 tki masino iz 1.4 na 1.8i brez vecjih stroskov,pac kupil celo 19 tko 1.8i pobral kar sem rabil zamenjal in je.Na bolhi se je prodajala masina 1.8i za 50 eur odvisno u kakem stanju je,ce mislis met avto dlje casa naredis se glavni servis ki ga je dosti lazje naredit ko je motor se odzunaj in pol mas recimo 5 let mir :)
Uporabniški avatar
Storz
Prispevkov: 956
Pridružen: 16 Maj 2012, 20:26
Kraj: Vrhnika oz tm okol

Re: Tuning 1.4 Energy Motorja

Odgovor Napisal/-a Storz »

clio 1.4 l 96.

kok pa kej žrejo te mašinke če se lepo vozš ? ker me je mau strah da nebi pol peveč požrl ker bencin niti ni več tok pocen :P

kako je pa kej s homologacijo ? najbrš kr neki problemov al gre brez problema čez če maš kupoprodajno ? pa problema z registracijo če nimaš homologeranga ? ker pol je tud registracija mau dražja

ali mogoče veš za kakšno mašino ? mislm da bi bla za začetek tud 1.6 16v uredu aja pa potem bi blo najbrš še dobro zamenjati podvozje ali pač??
Uporabniški avatar
R19-racing
Prispevkov: 592
Pridružen: 14 Jan 2010, 19:16
Kraj: koper

Re: Tuning 1.4 Energy Motorja

Odgovor Napisal/-a R19-racing »

recimo moj zre od 7-10l cisto odvisno,lahko vozis na nizkih obratih vlece kr konkretno.....Za homologirat pa mores met(ne me cisto za besedo uzet) papirje od motorja da ni ukraden,potrdilo o strokovni ugradnji motorja posledicno tudi podvozja itd,js sem naredu brez homologacije na riziko 2x so me ustavli pa niso sli pregledovat motorja,menjal sem ker sem navelical 1.4 :) zdj za 1.8 i vem da gre not brez nobenih predelav nosilci motorja so isti konektorji za elektroniko pa tudi,edino kar mores zamenjat se je zajla za gas ker na 1.8 je krajsa in pa izpuh do katalizatorja...za homologacijo pa lahko uprasa uporabnika andrej86 ki je homologiral 1.8 i motor v 1.4 cliota..
Uporabniški avatar
Storz
Prispevkov: 956
Pridružen: 16 Maj 2012, 20:26
Kraj: Vrhnika oz tm okol

Re: Tuning 1.4 Energy Motorja

Odgovor Napisal/-a Storz »

u supr a mogoče veš za kšnga k se dost ugodno prodaja? menjat morš najbrš tud računalnik ker drgač zadeva nedela jetaku ? :P

ja no po pa zdej najdt enga pa not utaknt ker jest sm tud rahlo naveličan teh par kojnčkov bo treba hleu mau razšert :P drgač maš pa porabo manšo kukr jest moj zdle žre 8+ če go dost lepo vozm ker mam gor 195 gumice pa ga mau matra :P
Uporabniški avatar
R19-racing
Prispevkov: 592
Pridružen: 14 Jan 2010, 19:16
Kraj: koper

Re: Tuning 1.4 Energy Motorja

Odgovor Napisal/-a R19-racing »

http://www.mojvideo.com/video-renault-1 ... 92a1db7a0b" onclick="window.open(this.href);return false;
to je posnetek z 1.8 masino...Zraven motorja mores dobit tudi el.instalacijo racunalnik in ostalo nosilci ostanejo isti,dobro bi bilo tudi polosi menjat in pa sprednje bremze zadnje so iste kot 1.4....js sem tudi mel 195 gume na 1.4 pa je porabil tudi cez 10 l....http://forum.rally-magazin.com/viewtopic.php?t=4485" onclick="window.open(this.href);return false;
tle en prodaja isti motor samo za cliota....
Uporabniški avatar
Storz
Prispevkov: 956
Pridružen: 16 Maj 2012, 20:26
Kraj: Vrhnika oz tm okol

Re: Tuning 1.4 Energy Motorja

Odgovor Napisal/-a Storz »

o hvala sem že poslal zs
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Re: Tuning 1.4 Energy Motorja

Odgovor Napisal/-a wily »

če te zanima imam kompleten motor iz clia rsi 1.8 110KM...dam ga poceni ;)

p.s. tisto mašino jst prodajam na rally magazinu :D motor je še na voljo..spredna havba clia 16v tudi a še kake malenkosti...poklič me na 041 724 760 pa se boma zmenila... :wink:
Odgovori