Homologacija v MB (problemi z papirji)

Homologacije, zakoni, predpisi
samojura
Prispevkov: 194
Pridružen: 09 Nov 2005, 17:30
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a samojura »

kljukec_ napisal/-a:Tukaj imas link do vloge :)

http://www.avtomobilizem.com/vloga_lpp.pdf

Glede filtra in luci pa ne vem, po mojem ne rabis potrdila o strokovni vgradni, za sipe pa seveda rabis potrdilo :?:
pa pijomajo, ce sem tak nastavo, kot si napiso da naj sprintam, pa 0!!!
:mad: :mad: :mad: milomater, pa pri punci sn probo, pa tui ne gre cez cel papir, ampak samo na cetrt papirja :evil:
kaj se se da kak drugace to zrihtat, kaj tebi pa sprinta al kaj??
te pa mi probaj po mailu poslat v wordu al kak drugace, da si lahko sprintam :smt030
samojura
kljukec_
Prispevkov: 162
Pridružen: 22 Jul 2005, 19:33
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a kljukec_ »

Poslal sem ti na mail v jpg :smt049
samojura
Prispevkov: 194
Pridružen: 09 Nov 2005, 17:30
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a samojura »

kljukec_ napisal/-a:Poslal sem ti na mail v jpg :smt049
Thanks sn dobo ja, pa tudi sprintat mi je slo normalno :fadein: m superca, zdaj se morn samo papire za filter nekje dobit :x pa gremo v akcijo.
aja pa se to, ce slucajno kdo ve, ce napisem na vlogi pod lastnika sebe, al Hipo leasing, ki se je cca. 2 mesca lastnik vozila :?:
samojura
cliouser
Prispevkov: 125
Pridružen: 29 Okt 2003, 19:45
Kraj: Lenart-Maribor

Odgovor Napisal/-a cliouser »

Predlagam, da se da pod Zakoni in predpisi da nov post z naslovi, kontakti ter dolovnimi urami RTI-ja in LPP-ja ter mogoce se kake potrebne obrazce, ki se morajo izpolnit. Da se lahko zadeva pol direktno pogleda ter dol potegne. Ker opazam da je ze problem na njihovih straneh najti ustrezne obrazce, delovne ure pa jim itak nikjer ne pisejo........no to je vsaj moj predlog....

No tak za info: RTI uradne ure: pon.pet od 7.30 do 14.30!
Ni lahko, nam!
samojura
Prispevkov: 194
Pridružen: 09 Nov 2005, 17:30
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a samojura »

cliouser napisal/-a:Predlagam, da se da pod Zakoni in predpisi da nov post z naslovi, kontakti ter dolovnimi urami RTI-ja in LPP-ja ter mogoce se kake potrebne obrazce, ki se morajo izpolnit. Da se lahko zadeva pol direktno pogleda ter dol potegne. Ker opazam da je ze problem na njihovih straneh najti ustrezne obrazce, delovne ure pa jim itak nikjer ne pisejo........no to je vsaj moj predlog....

No tak za info: RTI uradne ure: pon.pet od 7.30 do 14.30!
se strinjam s tabo, ker je tolko sporocil o tej temi, bi bilo zelo dobrodoslo :smt013
samojura
Uporabniški avatar
killah bee
Prispevkov: 4094
Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a killah bee »

Se da to komu spisat, potem pa damo v Stiki temo :)
cliouser
Prispevkov: 125
Pridružen: 29 Okt 2003, 19:45
Kraj: Lenart-Maribor

Odgovor Napisal/-a cliouser »

Jaz lahko za rti :wink: ...LPP-ja pa na zalost ne poznam tlko...
Ni lahko, nam!
kljukec_
Prispevkov: 162
Pridružen: 22 Jul 2005, 19:33
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a kljukec_ »

Evo vceraj sem dobil po posti vpisane v homologacijski kartoncek vse stvari, ki jih imam vgrajene v mojem meganu :lol:
Tako da sem dobil prej kot v enem mesecu, tocno 2 dni prej vse urejeno in vpisano 8)
samojura
Prispevkov: 194
Pridružen: 09 Nov 2005, 17:30
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a samojura »

evo dans bil na LPPju, filtra sploh frajer gledal ni, jaz pa taka panika.
kaj pa cena??
sp. filter, zatemnitev stekel in zadnje laxuske = 11.500,- (LPP)
v MBju na RTIju pa bi me prislo 34.000,-, bedaki!
pa sn se raje peljal v LJ malo pogledat qa dogaja, pa na horsa sn skoco v BTC (mmmm :onfire: kak je bil dober :lol: :lol: :lol: )
samojura
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

Pa saj pravim :) To je to :) LPP je zakon :D Tam so na easy v mb pa neke jebejo :) bo treba v luft spustit :)
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

Danes bil na RTI v mb. In morem rect da jih morem pohvalit. Zdaj ne vem al sem mel tako sreco glavno avto sem zapeljal noter, je reko haubo gor pa placat potem pa pridem nazaj pa je rekel " na avtu kaj posebnega" sem reko gume mam malo vecje gor pa je reko to ni problem samo lepo tuv zrihtat pa pac homo. potem je reko smerniki so beli sem reko ja svetijo rumeno, je reko ok :) Sip sploh ni gledal st. spojler ga ni zanimal, distancniki tud ne , kaj sele volan pa notranjost. Vse je trajalo 5min dal pa sem za homo. stekel 8k :)

See Ya
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
Drmo
Prispevkov: 2959
Pridružen: 08 Avg 2005, 10:52
Kraj: Garage

Odgovor Napisal/-a Drmo »

Sp. Filtra NI potrebno homologirat. Nevem kaj se sploh komplicirate. Je sel kolega na tehnicnega pa mu tud besedice niso rekli. Moja mat ma na lupotu tud sp. filer (konusni in ne vgradni) pa se ji je samo nasmehnil in ji dal kljuce :D
Enigma motorsport
Uporabniški avatar
thesharky
Prispevkov: 631
Pridružen: 28 Apr 2004, 20:34
Kraj: Potujoča ribarnica

Odgovor Napisal/-a thesharky »

Drmo ves kako je glede sportnega filtra...vceraj sem govoril z Vrtacnikom na LPP in pravi da filter JE potrebnpo homologirat in imet taprave papirje...da drugo je pa na tehnicnem in ko te ustavi policija...ce ga nimas homologiranega in se policaj na spozna na to ne bo problemov ce pa se spozna pa se lahko hitro zgodi kak problem :D Tako da iz prve roke info filter JE POTREBNO homologirat.
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

Huh, spet je cas da morm neke novga homologirat :D Felne, pa me zanima tisti ki ste doma tiskali tuv od feln, a kaj komplicirajo? Kak sploh zgleda tuv ki ga dobis zraven feln orginal ko kupis nove? Kaksen papir je me zanima. Je to navadn A4 list al je kaka zlozenka. Pravkar tiskam 11strani tuva doma pa da vem al treba zlozenko nared al kak:D
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
BoneS
Prispevkov: 1689
Pridružen: 13 Jun 2003, 07:45

Odgovor Napisal/-a BoneS »

tuvi so razlicni..od ozjk sm dobu par papirjev, ker so gor bla vsa vozila na "r", ne sam reno..drgc pa vec solate je, manj se jim gledat lubi :)
Slika
Odgovori