Laguna 3 2.0dci 150 včasih ne vžge

Vse debate v zvezi z Renault Talismani, Lagunami, Megani in Clioti vseh letnikov
Odgovori
rojcelvis
Prispevkov: 2
Pridružen: 18 Nov 2019, 18:33

Laguna 3 2.0dci 150 včasih ne vžge

Odgovor Napisal/-a rojcelvis »

Pozdravljeni, lastim si laguno3 2.0 dci 08. letnik 280 kkm, ko avto laufa, laufa brez problemov, razen zadnje nevšečnosti ki se mi pojavlja. Prvič je bilo avgusta, ko po kratkem postanku cca 15min ni hotela več prižgati,po čakanju še enih 20 min je prižgala. To se mi je do sedaj zgodilo že ene 5x, vedno ko avto ogret stoji cca 15 minut, če ogretega ugasneš in takoj prižgeš je ok , ko stoji čez noč vžge takoj. Ko pa po kratkem postanku ne prižge samo vergla ,tudi 10x sem poskusil . Napake ne zazna nobene, niti lučka motorja se ne prižge, na testerju ni zapisanih napak. En mehanik ,da je zaganjač ,drugi da injektor spušča preveč goriva v povratni vod. Med delovanjem dela kot mora ne kadi ne cuka, poraba vedno ista, preverili smo tudi senzor vžiga na vstrajniku je ok. Se je komu že dogajalo kaj takega? Hvala.
rojcelvis
Prispevkov: 2
Pridružen: 18 Nov 2019, 18:33

Re: Laguna 3 2.0dci 150 včasih ne vžge

Odgovor Napisal/-a rojcelvis »

Zrihtano ,injektorji so bili krivi , na začetku je morda preveč povratka goriva imel samo eden in ni prižgala le občasno ,no sedaj ko so bili fuč trije ni skoraj več prižgala. Ni kaj EMŠO naredi svoje in greznica ki jo tankamo v naše vozičke.
Odgovori