Laguna 3 pokanje vrat

Vse debate v zvezi z Renault Talismani, Lagunami, Megani in Clioti vseh letnikov
Odgovori
Uporabniški avatar
resnik
Prispevkov: 62
Pridružen: 30 Okt 2012, 14:39
Kraj: Krško

Laguna 3 pokanje vrat

Odgovor Napisal/-a resnik »

A ima se kdo s tem probleme? Voznikove in sovoznikove zaenkrat.

Na laguni 2 sem zadevo rešil da sem zamenjal tista 2 vodila v stoperju. Do njih sem prišel tako da sem vzel ven zvočnik in jih vzel ven ( dela za 5 minut ).
Se da na laguni 3 vzeti dol mrežico od zvočnika pa zvočnik demontorat brez da dajem tapeto dol? Ker s tem tapetami je tombola, ko jo enkrat začneš razdirat naseliš v njo 1000 čričkov...

Pa zanima me kako demontirat komande stekel na voznikovo strani?
Uporabniški avatar
garfildd
Prispevkov: 63
Pridružen: 28 Nov 2007, 21:06
Kraj: Kamnik

Re: Laguna 3 pokanje vrat

Odgovor Napisal/-a garfildd »

Ze večkrat jemal dol tapeto na levih vratih, pa tam še ni nobenega črička, so pa drugje :)

Ploščico s stikali za stekla, boš spet najlepše ven dobil če vzameš dol tapeto in jih potem iz notranje strani porineš ven,
se pa da seveda tudi brez tega, na delu kjer ni zaokrožen, je iz notranje strani nek štift ki jih drži na mestu, jez raje nisem iz zunanje strani ven vlekel, ker se res ni nikamor primaknilo...
Laguna 2009 4control 2.0Dci <- Laguna Initiale 2006 2.0DCi <- Laguna 2002 Privilege 1.9Dci
Uporabniški avatar
Dark_T
Prispevkov: 74
Pridružen: 07 Avg 2010, 21:48

Re: Laguna 3 pokanje vrat

Odgovor Napisal/-a Dark_T »

zdravo, imam enak avto. Zadevo sem sprva skušal parcialno reševati, da sem razdiral mehanizem in obračal valjčke, filal z mastjo pa je bilo bolj slab rezultat. Potem mi je zadeva presedla in sem zamenjal vse 4 zadržače. Se dobijo na netu. Spomnim se, da sem jih pred ca. 4 leti nabavil na e-bayu za ca. 25EUR/kos. Žal so bili v prvotnih originalnih zadržačih takšni plastični valjčki, ki se sčasoma izrabijo in zadeva poka kot hudič. V teh novih so bili valjčki kovinski. Po 4 letih še zaenkrat ne poka. Fajn porihtaj
Uporabniški avatar
B1 16v
Prispevkov: 816
Pridružen: 14 Jan 2004, 13:20

Re: Laguna 3 pokanje vrat

Odgovor Napisal/-a B1 16v »

Imaš morda še link?
Odgovori