2006 Renault Clio RS (Uradno!)

Novice iz sveta Renault
Odgovori
Uporabniški avatar
Solero
Prispevkov: 971
Pridružen: 08 Jan 2006, 13:31
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Solero »

Hehehe. Jaz pa bom tak rekel. Mel bi prej Golf-a kot Cliota. Sem pristas Renault vozil, saj je doma pri hisi ze 5 vozilo znamke Renault.

Ampak ko se gre za kakovost izdelave, kakovost materialov (zun-not), natacnost menjalnika, proznost motorja, udobnost je v predosti Golf. Vsi vemo da je segment visji, prav tako vecji in tezji. In ce z Golf-om dosezes podobne rezultate kot z Cliom,ki je manjsi in lazji. Moremo rect oz. je treba priznat da je Golf presneto dober avtomobil.. :!:

Lepo za Cliota,da se lahko primerja z zmogljivostmi,ne samo z Golfom ampak se drugimi vecjimi in uglednejsimi konkurenti.
metallic
Prispevkov: 684
Pridružen: 12 Apr 2003, 14:29
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a metallic »

OK, stvar je sledeca: Ce se bo tema tkole razvijala naprej, jo bom mal pocistu, od zacetka.
awake ti pa nehi s takimi. Ce se ne znas normalno izrazat to ni nas problem.
SlikaSlika
metallic
Prispevkov: 684
Pridružen: 12 Apr 2003, 14:29
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a metallic »

Solero napisal/-a:Hehehe. Jaz pa bom tak rekel. Mel bi prej Golf-a kot Cliota. Sem pristas Renault vozil, saj je doma pri hisi ze 5 vozilo znamke Renault.

Ampak ko se gre za kakovost izdelave, kakovost materialov (zun-not), natacnost menjalnika, proznost motorja, udobnost je v predosti Golf. Vsi vemo da je segment visji, prav tako vecji in tezji. In ce z Golf-om dosezes podobne rezultate kot z Cliom,ki je manjsi in lazji. Moremo rect oz. je treba priznat da je Golf presneto dober avtomobil.. :!:

Lepo za Cliota,da se lahko primerja z zmogljivostmi,ne samo z Golfom ampak se drugimi vecjimi in uglednejsimi konkurenti.
Golf je skor milijon drazji. :wink:
SlikaSlika
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

MaTe0 napisal/-a:Kdo bo lizo zaj ? :) Ste vidli Mazda 3 MPS? Kaj pa nato pravte a? :)

http://avtomoto.siol.net/default.asp?ar ... 0051359330


Ma nekaj vec konjickov od Megana RS :)

0X
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
AWAKE
Prispevkov: 127
Pridružen: 02 Sep 2004, 18:59
Kraj: podravje

Odgovor Napisal/-a AWAKE »

metallic napisal/-a:OK, stvar je sledeca: Ce se bo tema tkole razvijala naprej, jo bom mal pocistu, od zacetka.
awake ti pa nehi s takimi. Ce se ne znas normalno izrazat to ni nas problem.
jo ne rabis, jo je ze killah :!: Kateri ˝nas˝ problem :?: Povej rajsi da je tvoj in fastdayov in od nobenga drugega :!: Pa mi vec ne nabijaj postov v stilu: za vse awake in podobno...
metallic
Prispevkov: 684
Pridružen: 12 Apr 2003, 14:29
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a metallic »

Ta problem je, da ocitno ne mors sprejet dejstva, da je clio hitrejsi od golfa in nasploh odlicen avto. OK, priznam, ko sm reku, da je bolsi sm mislu, da je hitrejsi.
Letel je pa vse skupi na tvoje zaljenje. Mene mal prej in na fastdaya.
SlikaSlika
metallic
Prispevkov: 684
Pridružen: 12 Apr 2003, 14:29
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a metallic »

MaTe0 napisal/-a:
MaTe0 napisal/-a:Kdo bo lizo zaj ? :) Ste vidli Mazda 3 MPS? Kaj pa nato pravte a? :)

http://avtomoto.siol.net/default.asp?ar ... 0051359330


Ma nekaj vec konjickov od Megana RS :)

0X
Sicer me niti ne zanima, ampak: tega nebi mel ze zato, ker mi sploh ne deluje kej dost kot hot hatch. :wink:
Jest bi kr pri renaultu ostal.
SlikaSlika
AWAKE
Prispevkov: 127
Pridružen: 02 Sep 2004, 18:59
Kraj: podravje

Odgovor Napisal/-a AWAKE »

Solero napisal/-a:Hehehe. Jaz pa bom tak rekel. Mel bi prej Golf-a kot Cliota. Sem pristas Renault vozil, saj je doma pri hisi ze 5 vozilo znamke Renault.

Ampak ko se gre za kakovost izdelave, kakovost materialov (zun-not), natacnost menjalnika, proznost motorja, udobnost je v predosti Golf. Vsi vemo da je segment visji, prav tako vecji in tezji. In ce z Golf-om dosezes podobne rezultate kot z Cliom,ki je manjsi in lazji. Moremo rect oz. je treba priznat da je Golf presneto dober avtomobil.. :!:

Lepo za Cliota,da se lahko primerja z zmogljivostmi,ne samo z Golfom ampak se drugimi vecjimi in uglednejsimi konkurenti.
Cestitam, kar je res je res! mas pir v dobrem :wink:

metallic: malo preberi nazaj... nikoli nisem reko da je rs slab avto, dalec od tega...je pa dalec od tega kaj bi naj rs bil, sploh gledano po ceni... konkurenco poglej kak razvija podobne avtu njemu, Mateo je glih enga zaj predstavo...
Uporabniški avatar
killah bee
Prispevkov: 4094
Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a killah bee »

Predebatirali smo vse in pocez, tudi kako stvar prevec. Clio RS je tud ze nekaj casa uzuni, tako da ni vec nobena novost, kaj ponuja.

Svoj krog kupcev bo imel, tako Golf kot RS.

Temo zaklepam, zaradi vecih razlogov, ki pa jih ne mislim tule razglabljati.
metallic
Prispevkov: 684
Pridružen: 12 Apr 2003, 14:29
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a metallic »

Temo sem odklenil zaradi parih novosti, ce se bo ponovilo podobno nakladanje kot prejsnjic, bo sla tema v kos.
No torej; RS Luxe:
Slika
Slika
Slika

Renault je ponudil tudi nekaj dodatkov za RSa:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
SlikaSlika
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

zadi p na temule avtu tokkkkkkk sede tistle spojler d glava pece .. se posebi ce je crn rs :oops: :wink:
Uporabniški avatar
Tadej
Prispevkov: 3232
Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a Tadej »

Men je pa sprednji podaljsek vsec
Uporabniški avatar
mm46
Prispevkov: 39
Pridružen: 12 Jan 2006, 11:24

Odgovor Napisal/-a mm46 »

madmitch
Prispevkov: 42
Pridružen: 09 Jul 2006, 11:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madmitch »

Tale RS bi pa nasga meu.
Uporabniški avatar
MihaR
Prispevkov: 307
Pridružen: 24 Apr 2006, 13:21
Kraj: somewhere inside R28...

Odgovor Napisal/-a MihaR »

mm46 napisal/-a:Clio RS vs Corsa OPC: http://www.youtube.com/watch?v=GjL_AyuhJnc :D

zanimivo da je Clio tok hitrejsi 8)
Slika
Odgovori