Clio 197 rs

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
Paradajz1
Prispevkov: 8
Pridružen: 15 Mar 2019, 14:55
Kraj: Maribor

Clio 197 rs

Odgovor Napisal/-a Paradajz1 »

Pa sem tudi jaz postal ponosni lastnik rs-ke :D

Letnik: 2006
Prevoženih: 142k
Predelave: zaenkrat samo zadnji spojler ampak so že naroceni športni diski ploščice in pa športni filter. Zahvala pa gre seveda k-tec-u. Slika
Avto je bil kupljen od uporabnika tIlen86
http://www.renault-klub.si/forum/viewtopic.php?t=45359
Med vikendom odpravljene tudi vse napake za katere mi je tilen nesebično povedal in nič ni skrival. za zamenjat je blo samo semering vvt solenoida in pa ponovno tesnenje karterja. Opravljen je bil tudi servis z vsemi filtri in oljem. Motor je zares v odličnem stanju in lepo prede 8)
Slika
V prej sem vozil bmw 123d in se niti približno ne more primerjati s tem avtom ker je avto res drugega razreda kar se tiče lege na cesti in izkušnje. V kratkem še zmontiram avtoradio Pioneer SPH-10BT ki sem ga dobil od orange audio (hvala za rabat :D )
in bo avto pravi stroj.V prihodnosti še razmišljam o catbatcku od k-teca in pa remapom. :mrgreen:
Avto je bil včeraj opran, spoliran in povoskan in ta rdeča res pride do izraza :twisted:
Pa še ena slika Čilija Slika
Uporabniški avatar
a_sist
Moderator
Prispevkov: 916
Pridružen: 24 Maj 2009, 20:21
Kraj: NM-Tolmin

Re: Clio 197 rs

Odgovor Napisal/-a a_sist »

Res super avto, sploh za ovinke [emoji41]. Katere ploščice/diske gledaš? Boš šel kaj probat na gaj/grobnik?

Poslano z mojega SM-G960F z uporabo Tapatalk
Squealing tire is a happy tire :)
Uporabniški avatar
Paradajz1
Prispevkov: 8
Pridružen: 15 Mar 2019, 14:55
Kraj: Maribor

Re: Clio 197 rs

Odgovor Napisal/-a Paradajz1 »

ploščice pa diske vbistvu orginal ampak z luknami. Glede proge pa mam ful željo it enkrat na nurburgring upam da bo to še letos tam nekje konc poletja :D
Uporabniški avatar
a_sist
Moderator
Prispevkov: 916
Pridružen: 24 Maj 2009, 20:21
Kraj: NM-Tolmin

Re: Clio 197 rs

Odgovor Napisal/-a a_sist »

jaz bi se diskov z luknjami izogibal (sploh če jih boš redno "grel" :) ), razen če se ti gre izključno za izgled diskov. Pred nordschleife ti močno priporočam obisk enega od lokalnih dirkališč, da dobiš filing kako se avto obnese na limitu (in prek njega :lol: ). Do konca poletja bosta na sporedu vsaj 2 Gaja... grobnik ima pa 'open' itak vsake 14 dni - 3 tedne.
Squealing tire is a happy tire :)
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Re: Clio 197 rs

Odgovor Napisal/-a Symon »

Čestitke!
Glede obiska Nurburgringa pa tudi jaz predlagam, da prej DOBRO spoznaš avto tudi na progi. Gor je preveč nesreč zaradi tega, ker bi ljudje šli na najtežjo progo na svetu, pa niti na najbolj enostavnih niso nikoli vozili.
Uporabniški avatar
Bali
Prispevkov: 275
Pridružen: 13 Jan 2011, 19:53

Re: Clio 197 rs

Odgovor Napisal/-a Bali »

Še en RS več na Štajerskem!! :smt009

Drugače pa imaš 20. Aprila TrackDay na Novem Marofu..idealna proga, da spoznaš avto in njegove zmožnosti, ter meje.. :wink:

Več info imaš na fb..No.4TrackyDay Novi Marof - 2019..
Uporabniški avatar
tilen86
Prispevkov: 32
Pridružen: 08 Mar 2015, 17:46

Re: Clio 197 rs

Odgovor Napisal/-a tilen86 »

Juhu! Me veseli da je šel avto v prave roke, in da si poštimal še vse tiste malenkosti.
Naj ti super dobro služi!

Lp, Tilen
Uporabniški avatar
Paradajz1
Prispevkov: 8
Pridružen: 15 Mar 2019, 14:55
Kraj: Maribor

Re: Clio 197 rs

Odgovor Napisal/-a Paradajz1 »

Spet se javljam malo po dolgem času pa da malo spet poslikam :D 6 mescev je že naokoli in tudi kilometri so že neki tu tu tak da sem se odločo da naredim spet servis malo bolj obsežen. olje, filter, menjalniško olje in pa menjava zavorne tekočine in pa se einlift komplet zavornega sistema s sklopko vred. Slika

Zdaj menjal sem tudi komplet vse diske in ploščice in sicer za orginalne meganove ki pa so iste dimenzije samo da majo luknje 8)
Slika

Ker sta bla volan in pa prestavna ročica malo boga sem dal tudi preoblečt vse skupaj in sicer volan v alcantaro ročko pa v usnje.
Slika Slika

in pa seveda glavna atrakcija je radio ki ga priporočam vsem ker vbistvu za tako ceno nebote nikjer dobli tolko in sicer telefon se poveže z radiom in deluje kot posredna enota. Glasovno upravljenje (siri), gps, bluetooth in pa usb mp3 pač te standardne stvari.ima pa tudi branje sporočil ki jih premete na telefon in pa seveda prostoročno telefoniranje ma pa še možnost priklopa kamere in podobnih stvari.ima tut sos v primeru prometne nesreče avtomatsko posreduje lokacijo rešilcom gasilcom itd.za 100e mislim da boljšega avtoradia ni. Slika

Trenutni kilometri 146k
DriftKing
Prispevkov: 45
Pridružen: 05 Apr 2018, 22:43

Re: Clio 197 rs

Odgovor Napisal/-a DriftKing »

Kakšni so plani za remap?
Clio RS 172
Uporabniški avatar
Paradajz1
Prispevkov: 8
Pridružen: 15 Mar 2019, 14:55
Kraj: Maribor

Re: Clio 197 rs

Odgovor Napisal/-a Paradajz1 »

trenutno ni nekih planov za remap ker mam v planu še kr nekaj predelav in ko bojo vse zamišljene predelave na avtu bo potem remap z mogoče kakšno crackle mapo
Odgovori