Aux priključek za Renault Clio

Vse o ozvočenju avtomobilov
Odgovori
Dominik22
Prispevkov: 6
Pridružen: 28 Jan 2018, 19:03

Aux priključek za Renault Clio

Odgovor Napisal/-a Dominik22 »

Pozdravljeni!
Pred kratkim sem kupil Renault Clio letnik 2004 in v avtu imam avtoradio znamke Pioneer Mosfet deh p3630mp (50Wx4) in ta avtoradio spredaj nima priključka za aux kabel. Zanima ali je možno če se da kako priklopiti priključek aux da bi lahko glasbo poslušal preko telefona in ne bi bil odvisen od CD-ja oz. radia. Če ne, pa bi prosil če bi mi lahko kdo napisal kakšen avtoradio ki ima že vgrajen aux priključek bi bil primeren za zgoraj naveden model avtomobila. Hvala in lep preostanek večera želim.
Uporabniški avatar
Houly
Moderator
Prispevkov: 277
Pridružen: 23 Maj 2015, 23:35
Kraj: Tržič

Re: Aux priključek za Renault Clio

Odgovor Napisal/-a Houly »

Za vezat nebi vedel, če pa že kupuješ ti priporočim Sony DSX-A410BT. Nemoreš falit.
Clio 172 ph 1 woohooo
Dominik22
Prispevkov: 6
Pridružen: 28 Jan 2018, 19:03

Re: Aux priključek za Renault Clio

Odgovor Napisal/-a Dominik22 »

Houly napisal/-a:Za vezat nebi vedel, če pa že kupuješ ti priporočim Sony DSX-A410BT. Nemoreš falit.
Hvala za odgovor. Sem pogledal omenjeni avtoradio in mi deluje zelo dobro. Mogoče si ga pa le nabavim. Lep večer Vam želim.
Dominik22
Prispevkov: 6
Pridružen: 28 Jan 2018, 19:03

Re: Aux priključek za Renault Clio

Odgovor Napisal/-a Dominik22 »

Danes sem se lotil menjave avtoradia in na kaj sem naletel. Samo eden vijak se da odstraniti drugi so zanič in sploh ne morem odstraniti ostalih vijakov. Je možno da se kako odstrani vijake (poleg tega da dam na popravilo) namreč sam sem laik v temu. In še eno vprašanje ali je možno da se kupi samo sprednji del avtoradia ki že ima aux priključek in se ga priključi na staro komponento.

Prilagam sliko radia, ki bi ga (če se da) priključil na staro komponento.
https://www.mimovrste.com/glavne-enote/ ... parameters" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
zig@
Prispevkov: 388
Pridružen: 29 Maj 2007, 15:48
Kraj: Ljubljana

Re: Aux priključek za Renault Clio

Odgovor Napisal/-a zig@ »

Zdravo

prednje ploščice med sabo niso kompatibilne, tako da to ne bo šlo. Se pa da dobiti AUX priključek za DEH-P3630MP. Za več info me lahko kontaktiraš.

lp
Odgovori