Stran 1 od 1

Clio WILIAMS oz. 16v

Objavljeno: 19 Maj 2017, 09:44
Napisal/-a R1916V
Pozdravljeni,

mogoče kdo prodaja armaturo in števce za clio wiliams oz. 16v?

lp

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Objavljeno: 20 Maj 2017, 08:21
Napisal/-a bam
armatura je enaka kot v cliotih ph2 in ph3.. potem lahko glavni števec uporabiš od vseh cliotov 1 ki imajo obratomer.. potrebuješ pa samo še sredinske števcke in je to to.

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Objavljeno: 20 Maj 2017, 17:24
Napisal/-a R1916V
Hvala

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Objavljeno: 22 Maj 2017, 16:19
Napisal/-a joztom
Meni se zdi da imam še nekje v kleti volan, ki pa je drugačen.

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Objavljeno: 22 Maj 2017, 16:40
Napisal/-a bam
enak je kot pri nehaterih clio 1kah..samo oblečen.. navadne 1ke majo pa volan samo iz gume.. dizajn je pa enak.

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Objavljeno: 22 Maj 2017, 16:46
Napisal/-a Shusuglao
bam napisal/-a:armatura je enaka kot v cliotih ph2 in ph3.. potem lahko glavni števec uporabiš od vseh cliotov 1 ki imajo obratomer.. potrebuješ pa samo še sredinske števcke in je to to.
a nimajo števci od ventilarja display za zunanjo temperaturo, ki ga navadni clioti nimajo?

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Objavljeno: 22 Maj 2017, 20:07
Napisal/-a bam
majo ja amapk itak ga noben nebi vezal ekstra predvidevam.. in bi lahko ponucal normalne števce.

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Objavljeno: 25 Maj 2017, 07:21
Napisal/-a Shusuglao
kaj pa je problem 4 kable zvezat? :?

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Objavljeno: 25 Maj 2017, 17:26
Napisal/-a bam
evo rešeno.. boš zvezal pa mirna bosna :D