Vklop notranjega kroženja zraka?, R. Scenic 2
Objavljeno: 14 Sep 2016, 11:15
Pozdrav,
Imam R. Scenica 2 l. 08', bencinarja in avtomatsko klimatsko napravo. Opazil sem, da ko je avto parkiran na soncu, torej je pregret, in ko ga vžgem mi samodejno preklopi na notranje kroženje zraka, klime NE vklopi. Ko je parkiran v garaži in je armaturka in vse hladno, se to ne zgodi. Stanje na diplayu je dejansko takšno kot kaže ta slika z neta:

Torej znak za notranje kroženje ni prikazan, ampak vklopi se pa vseeno. Potem moram pritisniti gumb za notranje kroženje za kao vklop, in nato še enkrat za izklop, potem je OK.
Kaj bi lahko to bilo krivo, če kdo morda ve?
Je pa še nekaj, ko vklopim notranje kroženje zraka ven iz rež zelo zelo slabo piha. Gledal sem po netu, da neka loputa ne deluje OK, ima kdo kaj izkušenj z tem?
Imam R. Scenica 2 l. 08', bencinarja in avtomatsko klimatsko napravo. Opazil sem, da ko je avto parkiran na soncu, torej je pregret, in ko ga vžgem mi samodejno preklopi na notranje kroženje zraka, klime NE vklopi. Ko je parkiran v garaži in je armaturka in vse hladno, se to ne zgodi. Stanje na diplayu je dejansko takšno kot kaže ta slika z neta:

Torej znak za notranje kroženje ni prikazan, ampak vklopi se pa vseeno. Potem moram pritisniti gumb za notranje kroženje za kao vklop, in nato še enkrat za izklop, potem je OK.
Kaj bi lahko to bilo krivo, če kdo morda ve?
Je pa še nekaj, ko vklopim notranje kroženje zraka ven iz rež zelo zelo slabo piha. Gledal sem po netu, da neka loputa ne deluje OK, ima kdo kaj izkušenj z tem?