Renault Megane RS IV 2017

Novice iz sveta Renault
Odgovori
Uporabniški avatar
Golddevvil
Prispevkov: 237
Pridružen: 20 Dec 2012, 16:29

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a Golddevvil »

Shusuglao napisal/-a:5 vrat je res preveč, 4 so ravno prav :lol:
a to bomo zdaj pri vsakem novem avtu opevali ta vrata?

Ja bomo.....vsaj do takrat dokler ne bojo nardil 3 vratne različice.... :icecream:
Uporabniški avatar
Churchil
Prispevkov: 166
Pridružen: 10 Apr 2009, 14:00

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a Churchil »

Kaj pa vem..
Določeni modeli enostavno lepše zgledajo s 5imi vrati.

Recimo, meni osebno, zadnji boki pri Meganu RS mk2 bistveno bolj pridejo do izraza kot pri 3 vratni različici.

Drugače pa pustite nam 'očkotom' vsaj kakšen kompromis, ko imamo 5 vratne HH..

Jaz recimo svojo ženko že lep čas prepričujem, da bi zmogla tudi s tremi vrati, da bi nabavil RS mk3 pa je nekako ne uspem spreobrniti.. Iskreno tudi sam sebe nisem 100% prepričal, ker malega je definitivno lažje v sedežek ali iz sedežka vzeti, če imaš še zadnji par vrat :mrgreen:
Uporabniški avatar
Sport Driver
Prispevkov: 740
Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a Sport Driver »

Pa kaj je avto počasnejši zaradi dodatnega para vrat ali kaj je problem?

Poslano z mojega Nexus 5X z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

Churchil napisal/-a:
Recimo, meni osebno, zadnji boki pri Meganu RS mk2 bistveno bolj pridejo do izraza kot pri 3 vratni različici.
zdaj si dal slab primer, mk2 ima toliko bokov kot Salome, je pa res da ima lepšo linijo zaeradi drugačne zadnje šipe ki je na 5 vratnem naravnost grda, ampak to ni zaradi vrat ampak zaradi dizajnerjev, ki so očitno pobegnili iz vw koncerna = dolgočasna in strogo funkcionalna oblika.
pri cliu 4 je to rešeno tako kot mora biti in zadnjih vrat se ne opazi, zaren špranje po boku in moškim so ponavadi všeč špranje, ne vem kaj je z vami, a ste malo čudni? :mrgreen:
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
sorum
Prispevkov: 363
Pridružen: 30 Sep 2013, 12:05
Kraj: Ljubljana

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a sorum »

Golddevvil napisal/-a:
Shusuglao napisal/-a:5 vrat je res preveč, 4 so ravno prav :lol:
a to bomo zdaj pri vsakem novem avtu opevali ta vrata?

Ja bomo.....vsaj do takrat dokler ne bojo nardil 3 vratne različice.... :icecream:
Can't stop laughing... :puppydogeyes:
Uporabniški avatar
Churchil
Prispevkov: 166
Pridružen: 10 Apr 2009, 14:00

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a Churchil »

Shusuglao napisal/-a:
Churchil napisal/-a:
Recimo, meni osebno, zadnji boki pri Meganu RS mk2 bistveno bolj pridejo do izraza kot pri 3 vratni različici.
zdaj si dal slab primer, mk2 ima toliko bokov kot Salome, je pa res da ima lepšo linijo zaeradi drugačne zadnje šipe ki je na 5 vratnem naravnost grda, ampak to ni zaradi vrat ampak zaradi dizajnerjev, ki so očitno pobegnili iz vw koncerna = dolgočasna in strogo funkcionalna oblika.
pri cliu 4 je to rešeno tako kot mora biti in zadnjih vrat se ne opazi, zaren špranje po boku in moškim so ponavadi všeč špranje, ne vem kaj je z vami, a ste malo čudni? :mrgreen:
o.k. Narobe sem se izrazil. Si me lepo popravil, je lepša linija..
Pri meni je pa bila situacija takšna, da sem enostavno moral gledati na funkcionalnost.

Predstavljaj si ti, da bi moral vedno Žužuja skozi sprednja vrata tlačit na zadnje sedeže pri 3 vratniku.. Si bil pa z njim ravnokar v centru Ljubljane na sladoledu in ti pri hoji do avta ob 21ih zaspi v naročju. Moraš pa odpreti vrata dolga kot ponedeljek, prekucniti sedež in otroka položiti v sedežek brez, da se zbudi.. Malo jih je takih junakov.. Mogoče celo @Golddevil lahko odgovori, ki je kompetenten in eden redkih junakov, ki kar dva otroka spoka na zadnje sedeže :mrgreen:

Meni pa je to pri 5 vratniku uspelo že neštetokrat..

Špranje že.. Ampak če ženska nima lepo oblikovanih bokov in ostalih oblin ali če uporabim tvojo besedo 'linije' me njene špranje niti ne zanimajo :mrgreen:
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

Focus RS, Golf R, Leon Cupra R in Civic Type R so pet vratni. Cela drama zdej ko bo Megane tudi... :lol:
Slika
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

Predstavljaj si ti, da bi moral vedno Žužuja skozi sprednja vrata tlačit na zadnje sedeže pri 3 vratniku.. Si bil pa z njim ravnokar v centru Ljubljane na sladoledu in ti pri hoji do avta ob 21ih zaspi v naročju. Moraš pa odpreti vrata dolga kot ponedeljek, prekucniti sedež in otroka položiti v sedežek brez, da se zbudi..
prvo, jaz zaradi estetskih razlogov sploh nebi kupoval takega avta niti karavana, pa če ima deset vrat ali ena, če si morda opazil imam tri avte in vsi imajo 4 vrata hmmm. drugo, žužuja lahko tlačim skozi vrata, skozi okno, v prtljažnik...ni se še pritoževal. Tretje, zakaj bi medveda nafilanega z poliestrskim polnilom vlačil po centru in kako naj on je sladoled pa zakaj ravno ob 21h?
:lol:

Focus RS, Golf R, Leon Cupra R in Civic Type R so pet vratni. Cela drama zdej ko bo Megane tudi... :lol:
res se odvija cela esmeralda okoli teh vrat, nikoli si nebi milsil da lahko par vrat ali pa ena sama, prizadanejo čustva tolikih ljudi, več je joka zaradi vrat kot če bi videli lačno siroto na cesti, ali deset pretepenih puhastih kužkov
:mrgreen:
pa so se vsi smejali, ko je imel Veloster na eni strani dvoja vrata, na drugi pa samo ena, to je očitno prava rešitev, za vse ki bi radi tlačili deset plišastih medvedov s sladolednimi madeži na zadnji sedež, druga stran je pa za tiste ki mislijo da manj vrat izraža športnost 8)
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
xray80
Prispevkov: 164
Pridružen: 26 Maj 2012, 23:52
Kraj: Izola

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a xray80 »

Vse je odvisno kaj ti bolj pomeni. Meni osebno bolj praktičnost, zato RS3 odpade, čeprav bi takoj zamenjal mojega za RS 275 trophy, kateri mi je noro všeč. Zdej je na poti že drugi otrok, tako da bom še počakal..Mimogrede kakšno povprečno porabo ima 275 trophy?
Uporabniški avatar
bertole
Prispevkov: 110
Pridružen: 14 Avg 2015, 00:46

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a bertole »

Odvisno od vožnje. Js sm mel med vikendom od 8, prek 11, do 20 :D
Uporabniški avatar
sorum
Prispevkov: 363
Pridružen: 30 Sep 2013, 12:05
Kraj: Ljubljana

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a sorum »

tale forum aka vaško trobilo ali valilnica neumnosti je prav zabaven :lol: kot človeška neumnost :eating:

minister za avtomobilske zadeve Žužu se vozi v limozini, sedanu, luksuznem vozilu samih superlativov 8) se pravi ne boli ga hrbet na katastrofalnih sedežih in ne bolijo ga oči od dizajnerskega genocida, katerega je zadnja leta ali desetletje preveč, sploh "športnega" :roll:

debata je nanesla na obliko, se pravi lepe in "hude" športne verzije avtomobilov, ki so jih delali včasih 8) amen.
danes pa 5 vratne kapelce, dostavna vozila, družinski karavani in podobne zadeve kot so Focus, Golf, Honda, bla bla bla... ki jim pravijo športni avti...hitri? hm, za ta denar ne toliko...nekateri so pa celo hitrejši kot 25 let star hatch bravo :D
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

sorum napisal/-a:
debata je nanesla na obliko, se pravi lepe in "hude" športne verzije avtomobilov, ki so jih delali včasih 8) amen.
danes pa 5 vratne kapelce, dostavna vozila, družinski karavani in podobne zadeve kot so Focus, Golf, Honda, bla bla bla... ki jim pravijo športni avti...hitri? hm, za ta denar ne toliko...nekateri so pa celo hitrejši kot 25 let star hatch bravo :D
športni petvratni karavan samo zate, zdaj ne boš spal en teden haha
Slika
pa za vse ostale ki ne morete spati zaradi vrat, poskusite šteti kljuke, namesto ovc
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
sorum
Prispevkov: 363
Pridružen: 30 Sep 2013, 12:05
Kraj: Ljubljana

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a sorum »

2 tedna ne bomo spal zdj :lol: ker je tole tok grdo za kozlat :drinking:
pač ni "lepih" športnih avtov več... :roll:
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

Pazi zdej to! Pet vrat, enoprostorc, Williams, Renault in Matra!! Vse v enem... 8)

Slika
Slika
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Re: Renault Megane RS IV 2017

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

Ja niso več taki avti kot leta 90, ker smo pač leta 2016 in če zdej naredijo avto kot je bil Clio 1 bo grd. Jebiga.
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Odgovori