Avto je usran

Vse čudne teme in izlivi inteligence
Odgovori
Uporabniški avatar
jerc
Prispevkov: 18
Pridružen: 31 Jan 2011, 10:51

Avto je usran

Odgovor Napisal/-a jerc »

Pozdravljeni,

zanima me vaše mnenje oz. še najbolje mnenje kakega mehanika, kaj si mislete o tem, kakšen naj avto pride s popravila? Avto sem dobil nedavno s popravila in moram reči, da še sam nisem imel nikoli tako usranega notri. Vem, da je mehankarija usran posel, saj tudi sam marsikaj postorim v delavnici. Pa vendar - je to normalno, da se povsod vidijo odtisi rok, da so sedeži malodane neprimerni za sedenje?

Če je med vami kakšen, ki se s tem ukvarja za denar, kako vi gledate na to? Moja podzavestna reakcija je, da bi se mu na prag delavnice podelal, pa zdaj ne vem, če mogoče pretiravam in je to redna praksa bolj ko ne povsod?

LP, Jernej
Uporabniški avatar
zakumi
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29 Sep 2012, 17:23
Kraj: Črnomelj

Re: Avto je usran

Odgovor Napisal/-a zakumi »

Nazaj ga peli in ga naj spedenajo. Oz nevem zakaj si ga sploh sprejel v takem stanju?
Slika
všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
Uporabniški avatar
jerc
Prispevkov: 18
Pridružen: 31 Jan 2011, 10:51

Re: Avto je usran

Odgovor Napisal/-a jerc »

zakumi napisal/-a:Nazaj ga peli in ga naj spedenajo. Oz nevem zakaj si ga sploh sprejel v takem stanju?
sem se isto spraševal jaz ja... samo bi rekel, da je razlog v tem, ker se mi je grozno mudilo, poleg tega pa se je večino dela delalo na zadnjih sedežih in zato nisem opazil, ko sem se vsedel vanj.
Uporabniški avatar
zakumi
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29 Sep 2012, 17:23
Kraj: Črnomelj

Re: Avto je usran

Odgovor Napisal/-a zakumi »

Taksen avto ti enostavno nesmejo predati.
Slika
všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
Uporabniški avatar
Cefizelj
Prispevkov: 1156
Pridružen: 08 Mar 2010, 11:47

Re: Avto je usran

Odgovor Napisal/-a Cefizelj »

Pelji nazaj. Kjerkoli sem še servisiral avto sem ga nazaj dobil opranega in posesanega ne samo takega kot sem pripeljal, kaj šele da bi bil usran.
Slika
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Re: Avto je usran

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

Imam vaškega mehankarja in ti povem , da vedno da na volan folijo ter na sedeže tisti žakelj plastični, ki ga imajo na servisih. Nikoli nimam umazan avto od mehankarije. Zato ga pelji nazaj ali pa samo povej, da tak avto nisi pustil.....
Odgovori