Stran 1 od 1

espace ne vžge

Objavljeno: 18 Nov 2014, 17:36
Napisal/-a mirkokop
pri vžiganju se mi izriše oranžen trikotnik z klicajem. avto mi je stal okoli tri tedne zdaj pa ne vžge kaj bi bilo narobe

Re: espace ne vžge

Objavljeno: 18 Nov 2014, 20:03
Napisal/-a Fan
Je dovolj elektrike?? Kaj bi bilo narobe, bi pa tester lahko pokazal..............

Re: espace ne vžge

Objavljeno: 19 Nov 2014, 15:41
Napisal/-a mirkokop
elektrike dost sem pa opazu da mi ne pokaze da se svecke pogrejejo