espace ne vžge
Objavljeno: 18 Nov 2014, 17:36
pri vžiganju se mi izriše oranžen trikotnik z klicajem. avto mi je stal okoli tri tedne zdaj pa ne vžge kaj bi bilo narobe
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Renault
https://www.renault-klub.si/forum/