Stran 1 od 1

Vel Satis 3.0 Dci 2004 Einspritzung defekt

Objavljeno: 09 Maj 2014, 20:17
Napisal/-a 7immek
Pozdravljeni!
torej imam Vel Satis- a 3.0 Dci , 2004 letnik. ima 174k kilometrov.
avto je do sedaj delal odlicno nobenih problemov potem pa kr naenx einspritzung defekt.
torej narise kvadratek in notri sinus.
Vem da je bilo ze veliko okoli tega napisanega ampak ne najdem nic uporabnega.
torej to se pojavi ucasih takoj pri uzigu ucasih pa sele po nekaj kilometrih, ko se to pojavi avto dvigne obrate v prostem teku iz 750 na 1050. ko pritisnem bremzo spet obrati padejo na 750.
predvidevam da ga preklopi na rezervni program.
rad bi avto prodal ker bi rabil nekaj manjsega in bi rad to napako odpravil.
Na nemskem forumu sem zasledil da je ena tekocina ki se dolije po tankanju in nekateri pravijo da je potem dobro naslednjih 3k kilometrov eni spet da je 10k sevedno uredu. Gre se pa za Liquy MOLY 5128.
Torej kakrsna koli pomoc mi pride prau.
Hvala Vsem za odgovore.

LP Tim

Re: Vel Satis 3.0 Dci 2004 Einspritzung defekt

Objavljeno: 09 Maj 2014, 22:13
Napisal/-a Fan
Kaj pa če se bi razmišljalo o priklopu testerja??

Re: Vel Satis 3.0 Dci 2004 Einspritzung defekt

Objavljeno: 10 Maj 2014, 01:09
Napisal/-a UrbanD
Sva že na vezi ;)