Avantime 2.0 turbo

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
montblanc
Prispevkov: 83
Pridružen: 03 Jun 2013, 21:19

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a montblanc »

Evo, hvala za nasvet glede bunke, se je končno vdala in že dobila novo obleko. Ni glih taka kot bi si želel ampak z usnjem je bilo še težje, tiste gube kar niso hotle se zgladit, tako da bo za nekaj časa pač taka... čudna :roll:
Slika
Slika

Pa glede na temperature je bilo to že skor spomladansko čiščenje, naj prej ta mali potem veliki :lol:
Slika

Pa tega malega je treba v promet spravit :(
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=777 ... ow=1&avto=" onclick="window.open(this.href);return false;

Ta gre pa na toplo do spomladi
Slika
Velocity and Satisfaction
Uporabniški avatar
montblanc
Prispevkov: 83
Pridružen: 03 Jun 2013, 21:19

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a montblanc »

....preveč cajta.... pa mrtev mezinček od miške...
Slika
Velocity and Satisfaction
Uporabniški avatar
iRenault
Prispevkov: 817
Pridružen: 15 Jul 2011, 12:00
Kraj: Ljubljana

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a iRenault »

Všečno :)
Renault Megane II 1.5 dCi, ph. 1 (2004)
Uporabniški avatar
Hauba
Prispevkov: 1191
Pridružen: 16 Nov 2012, 21:20

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a Hauba »

:smt043
1: 2000 Renault Clio II 1.4i 8v 55kw Alize
2: 2001 Citroen Xsara Picasso 1.8i 16v 85kw SX
3: 2003 Renault/Matra Avantime 2.2dCi 110kw Privilege
4: Main car: 2010 Citroen C5 III 2.0HDi 120kw Exclusive, Hydractive III+
5: 2nd car: 2003 Citroen Xsara Picasso 2.0HDi 66kw Exclusive
Uporabniški avatar
montblanc
Prispevkov: 83
Pridružen: 03 Jun 2013, 21:19

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a montblanc »

Eno vprašanje, če kdo kaj ve o tem... Če bi hotel vgraditi avtoradio od drugega modela od renoja recimo kaj takega http://www.bolha.com/avdio-in-video/avt ... io+renault" onclick="window.open(this.href);return false;

... v Avija, katere kable bi potreboval da bi delale obvolanske komande in pomožnosti še displaj?? Tak radio sem mel v Modusu z aux kablom in stvar je delovala fantastično. :smt030
Velocity and Satisfaction
Uporabniški avatar
Hauba
Prispevkov: 1191
Pridružen: 16 Nov 2012, 21:20

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a Hauba »

Uf... Radio pri Avantime-u... :roll: . Najbolje da pišeš uporabniku Ziga00 ali pa zig@.
Jaz sem hotel dat aftermarket radio not, ker mi izmenjevalnik ni delal, pa so mi priporočali, naj se raje ne spušam v to, ker so same komplikacije. Zato pa imava z Drejchijem Parrot MK9100.
Zakaj bi pa dal drug radio? :)
1: 2000 Renault Clio II 1.4i 8v 55kw Alize
2: 2001 Citroen Xsara Picasso 1.8i 16v 85kw SX
3: 2003 Renault/Matra Avantime 2.2dCi 110kw Privilege
4: Main car: 2010 Citroen C5 III 2.0HDi 120kw Exclusive, Hydractive III+
5: 2nd car: 2003 Citroen Xsara Picasso 2.0HDi 66kw Exclusive
Uporabniški avatar
montblanc
Prispevkov: 83
Pridružen: 03 Jun 2013, 21:19

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a montblanc »

Zarad aux-a
Velocity and Satisfaction
Uporabniški avatar
UrosJ
Prispevkov: 1302
Pridružen: 02 Mar 2010, 19:25
Kraj: M. Sobota

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a UrosJ »

Pa so problemi tudi če zvežeš aftermarket radio dobesedno mimo vsega ?? vzameš samo napajanje in kable od zvočnikov? Pa pač pozabiš original zaslon. Meni tud ne dela zaslon. Komande sem si pa zrihtal da delajo. Če ne si pa kupiš dodatne komand eod radia pa daš na volan.

lp
Uporabniški avatar
frendo
Prispevkov: 206
Pridružen: 09 Okt 2013, 20:21

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a frendo »

Mogoce bi se ti splacal preverit ce mas prikljucek za AUX ze v radiju (vzames radio ven in je en konektor viska). Poglej se prej malo po nastavitvah, so neke "globoke" nastavitve v radiu kjer je bit funkcija AUX "odkljukana", ker pac nimas fizicnega konektorja. Ce imas mas to funkcijo, pol lahko kupis kabel (cca 10 eur) in ne rabis drugih predelav. Pri kolegu v laguni II se je to dalo, je pa res da ni mozno to pri vseh tipih radia, ki se jih dobi v laguni.
Uporabniški avatar
montblanc
Prispevkov: 83
Pridružen: 03 Jun 2013, 21:19

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a montblanc »

Ja, sej točno to bi rad naredil, samo napajanje in kable od zvočnikov, samo me zanima, če bi zmontiral drug radio od renoja notr, če bi zaslon deloval pa vse ostalo, konec koncev je le od renoja..??!! A kdo slučajno ve, kake kable bi rabu? Prej raje vprašam ker dokopat se do radia od Avija ni kar tako...
Onga auxa pa s tistim kablom za 10€ si tu nič ne morem pomagati... sem si pa v modusu in zato bi dal tak radio v Avija... :smt017
Velocity and Satisfaction
Uporabniški avatar
Hauba
Prispevkov: 1191
Pridružen: 16 Nov 2012, 21:20

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a Hauba »

Najbolj, da vprašaš v podforumu Avtoakustika, ki jo spremljata oba Žigata :) . Boš najhitreje dobil vse odgovore :) .
1: 2000 Renault Clio II 1.4i 8v 55kw Alize
2: 2001 Citroen Xsara Picasso 1.8i 16v 85kw SX
3: 2003 Renault/Matra Avantime 2.2dCi 110kw Privilege
4: Main car: 2010 Citroen C5 III 2.0HDi 120kw Exclusive, Hydractive III+
5: 2nd car: 2003 Citroen Xsara Picasso 2.0HDi 66kw Exclusive
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

Avantime NI Renault, tudi če gor tako piše in ima pi*do nalimano :)

Radio v Avantimeu nima nobene veze z nobenim drugim radijem v kateremkoli Renoju, bi rekel da je bliže aftermarket Pioneer radijem. Tvoj radio AUX vhoda nima, lahko se pa radio odpre in DIY narediš, tako da dobiš možnost AUX. Navodila so na netu, glej Espace AUX...

Če radio cukneš ven, display ne bo delal. Obvolanske komande se še nekak da usposobiti, za display še nisem slišal, da bi komu uspelo. Lahko tut radio vržeš ven in poiščeš na eBayu ali po odpadih radio iz Espace III (JE) ena serija teh radiov je imela AUX vhod. Točna oznaka radia se skupaj s slikco nahaja v moji temi.

Najlaži je pa, da narediš tako kot imam jaz in Hauba. Parrot BT modul. Dobiš AUX, BT, USB, iPod vse v enem brez da razkopavaš avto in Žiga(ta) ima(ta) sedaj že nekaj prakse z montažo :)
Slika
Uporabniški avatar
montblanc
Prispevkov: 83
Pridružen: 03 Jun 2013, 21:19

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a montblanc »

Eno vprašanje.... v knjižici kjer je govora o garancij je omenjeno da garancija na korozijo velja 12 let. Na loku strehe ima moj avi nekaj mehurčkov (kot verjetno vsi aviji), pa me zanima če priznajo to pod garancijo..?? Že kdo kdaj probal kaj podobnega uveljavljat..?? Po moje bodo itak zavrnili ker servisna od 2009 ni štemplana.
Slika

Pa konec zimkega spanja :lol: še zadnji checking :lol: :lol: :lol: :lol:
Slika
in "zver" je prispela v "metropolo" :wink: so majstri na AMZS djali da je vse ok jeeeeee :lol: :lol: :lol: bo lažje spat :wink:
Velocity and Satisfaction
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

Hja... korozijo česa? Ti strešni loki so aluminijasti. Ne vem... bi bilo za vprašati, a mislim, da ne bo uspešno.
Slika
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Avantime 2,0 turbo

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

ja isto je kot za železo samo da je aliuminijev oksid :wink:
ampak garancija velja na prerjavenje, kolikor jaz vem, to pa pomeni da mora biti luknja v plehu
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Odgovori