Stran 1 od 2
Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 29 Sep 2013, 17:08
Napisal/-a gapy_07
no pa sm tut js pršu do svojga prvega auta
torej gre se za cliota letnik 2007, brutalna mašina 1.2 59KM haha (šala)
feltne so originalne od clia RS ph. 1---> ˝15˝, znižan z apex vzmetmi, komplet notranjost od clia RS. naknadno so bile barvane zunanje letvice iz črne v belo barvo
vsi komentarji so dobrodošli

LP
no pa še par slikc:

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 29 Sep 2013, 19:10
Napisal/-a gapy_07
bam88 napisal/-a:lep je v celi beli barvi. naj ti dobro služi
hvala

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 30 Sep 2013, 17:29
Napisal/-a Truckdriver \8/
Lep kliač

Srečno pa varno vožnjo z njim
Čakam slikce notranjosti

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 30 Sep 2013, 20:02
Napisal/-a gapy_07
Truckdriver \8/ napisal/-a:Lep kliač

Srečno pa varno vožnjo z njim
Čakam slikce notranjosti

Hvala

slike notranjosti bojo pa takoj ko dobim auto kr je parkiran pr tehnicnih pregledih ker cakam da mi ustimajo homologacijo-.-

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 07 Okt 2013, 13:13
Napisal/-a gapy_07
obljubljene slike notranjosti:
pa še ena slikca kr tko

:

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 07 Okt 2013, 13:48
Napisal/-a white_five
Tale avtoček je biu pa kr neki časa parkiran pr AMZS na Otočcu, če se ne motm

Lep avtoček, sploh k je cel v beli barvi

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 07 Okt 2013, 13:56
Napisal/-a oorosh
Včeraj viden na Racelandu, dobro izgleda

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 07 Okt 2013, 18:44
Napisal/-a gapy_07
white_five napisal/-a:Tale avtoček je biu pa kr neki časa parkiran pr AMZS na Otočcu, če se ne motm

Lep avtoček, sploh k je cel v beli barvi

točno 16 dni je biu tam parkiran -.-
hvala

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 07 Okt 2013, 18:44
Napisal/-a gapy_07
oorosh napisal/-a:Včeraj viden na Racelandu, dobro izgleda

auf-.- si pa fajn umazanega gledau :/
drgač pa hvala

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 07 Okt 2013, 22:31
Napisal/-a Deniss
Ful je biu umazan res

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 08 Okt 2013, 22:54
Napisal/-a gapy_07
Deniss napisal/-a:Ful je biu umazan res

Am... pa tko po slikah ni blo bas neki... ampk ce mau bol pogledas so spodnji robovi zadnga odbijaca umazani, pa uspred je umazan po pragih -.-

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 22 Mar 2014, 22:43
Napisal/-a gapy_07
Nekej sprememb je blo narjenih

In sicer v avtu je notranjost od navadnega cliota ( skolkasti se vedno ampak iz blaga ) in pa namescena so platisca OZ Canova 15 col

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 17 Dec 2014, 21:45
Napisal/-a gapy_07
no 2novosti: 15 col oz canova platišča
in pa zamenjana je notranjost, zdej so sedeži navadni iz blaga ( školkasti)
slike notranjosti pridejo

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 17 Dec 2014, 22:10
Napisal/-a gapy_07
no pa da mal osvežimo temo

avto je biu potem na OZ SUPERTURISMO 15˝

streha polepljena s karbon folijo:
med delom:

končni izgled:

naslednji poseg je bila menjava motorja ( pri 384500km)
osvetlitev notranjosti:

(bela svetloba)
-prvošču sm mu tut meglenke
osnovna plastika za meglenko:

rezanje luknje:

na koncu:

po koncu zime pa bo avto na originalnih alu platiščih od twinga RS-a 17col zgledal bo pa tkole:

komentarji dobrodošli

Re: Clio 1.2 l. 2007
Objavljeno: 18 Dec 2014, 08:05
Napisal/-a franko
Lep je na 17kah. Spredaj mu privošči še kakšen gumijast podaljšek odbijača oz. zaščito.