Stran 1 od 2

Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 29 Sep 2013, 17:08
Napisal/-a gapy_07
no pa sm tut js pršu do svojga prvega auta 8)
torej gre se za cliota letnik 2007, brutalna mašina 1.2 59KM haha (šala)
feltne so originalne od clia RS ph. 1---> ˝15˝, znižan z apex vzmetmi, komplet notranjost od clia RS. naknadno so bile barvane zunanje letvice iz črne v belo barvo :)
vsi komentarji so dobrodošli :D LP
no pa še par slikc:
Slika
Slika
Slika
Slika

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 29 Sep 2013, 19:10
Napisal/-a gapy_07
bam88 napisal/-a:lep je v celi beli barvi. naj ti dobro služi

hvala :D

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 30 Sep 2013, 17:29
Napisal/-a Truckdriver \8/
Lep kliač :) Srečno pa varno vožnjo z njim :wink:
Čakam slikce notranjosti :P

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 30 Sep 2013, 20:02
Napisal/-a gapy_07
Truckdriver \8/ napisal/-a:Lep kliač :) Srečno pa varno vožnjo z njim :wink:
Čakam slikce notranjosti :P
Hvala :D slike notranjosti bojo pa takoj ko dobim auto kr je parkiran pr tehnicnih pregledih ker cakam da mi ustimajo homologacijo-.- :)

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 07 Okt 2013, 13:13
Napisal/-a gapy_07
obljubljene slike notranjosti:
Slika
Slika

pa še ena slikca kr tko :D :
Slika

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 07 Okt 2013, 13:48
Napisal/-a white_five
Tale avtoček je biu pa kr neki časa parkiran pr AMZS na Otočcu, če se ne motm :) Lep avtoček, sploh k je cel v beli barvi :D

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 07 Okt 2013, 13:56
Napisal/-a oorosh
Včeraj viden na Racelandu, dobro izgleda 8)

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 07 Okt 2013, 18:44
Napisal/-a gapy_07
white_five napisal/-a:Tale avtoček je biu pa kr neki časa parkiran pr AMZS na Otočcu, če se ne motm :) Lep avtoček, sploh k je cel v beli barvi :D
točno 16 dni je biu tam parkiran -.-
hvala :D

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 07 Okt 2013, 18:44
Napisal/-a gapy_07
oorosh napisal/-a:Včeraj viden na Racelandu, dobro izgleda 8)
auf-.- si pa fajn umazanega gledau :/
drgač pa hvala :D

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 07 Okt 2013, 22:31
Napisal/-a Deniss
Ful je biu umazan res :D

Slika

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 08 Okt 2013, 22:54
Napisal/-a gapy_07
Deniss napisal/-a:Ful je biu umazan res :D

Slika
Am... pa tko po slikah ni blo bas neki... ampk ce mau bol pogledas so spodnji robovi zadnga odbijaca umazani, pa uspred je umazan po pragih -.- :)

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 22 Mar 2014, 22:43
Napisal/-a gapy_07
Nekej sprememb je blo narjenih ;)
In sicer v avtu je notranjost od navadnega cliota ( skolkasti se vedno ampak iz blaga ) in pa namescena so platisca OZ Canova 15 col ;)

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 17 Dec 2014, 21:45
Napisal/-a gapy_07
no 2novosti: 15 col oz canova platišča
in pa zamenjana je notranjost, zdej so sedeži navadni iz blaga ( školkasti)
slike notranjosti pridejo ;)
Slika
Slika

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 17 Dec 2014, 22:10
Napisal/-a gapy_07
no pa da mal osvežimo temo ;)
avto je biu potem na OZ SUPERTURISMO 15˝
Slika
streha polepljena s karbon folijo:
med delom: Slika
končni izgled: Slika
naslednji poseg je bila menjava motorja ( pri 384500km)
osvetlitev notranjosti: Slika (bela svetloba)
-prvošču sm mu tut meglenke
osnovna plastika za meglenko:
Slika
rezanje luknje:
Slika
na koncu: Slika
Slika
Slika
po koncu zime pa bo avto na originalnih alu platiščih od twinga RS-a 17col zgledal bo pa tkole:
Slika
Slika
Slika
komentarji dobrodošli ;)

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 18 Dec 2014, 08:05
Napisal/-a franko
Lep je na 17kah. Spredaj mu privošči še kakšen gumijast podaljšek odbijača oz. zaščito.