Katrca

Kotiček renojevih starodobnikov
Odgovori
Tmali
Prispevkov: 2
Pridružen: 22 Feb 2013, 16:54

Katrca

Odgovor Napisal/-a Tmali »

Lep pozdrav!
Sem ljubitelj katrc, sam sem jih imel že 4 pa čeprav štejem komaj 20 let. Nisem jih sicer uporabljal za vožnjo po pravilih a pustimo to.. :)
Ko je prišlo do tega da bi si tudi sam dobil avto, sem najprej pomislil da bi imel katrco. Podedoval sem jo od sorodnika, ki je na žalost preminil lansko poletje. Čakam samo še da spravim skupaj dovolj denarja da jo prevzamem.
Medtem sem že prebral nekaj forumov glede katrc in njihovega vzdrževanja, zanima pa me samo naslednje. Ali ima kdo od vas kaj izkušenj s montiranjem platnene strehe? To sem zasledil na internetu, na srbskem forum (http://www.oldtajmeri.rs/phpbb3/viewtop ... =91&t=3828" onclick="window.open(this.href);return false;)
Dečko se je lepo potrudil in jo res lepo namontiral. Zanimajo me pa predvsem stvari ki pridejo zraven tega. Je potrebna homologacija? Drugi sedeži? Itd... ?
Za streho vem da se uporabi od renault twinga.
Hvala vam že vnaprej za vse odgovore!
Lp!
Uporabniški avatar
drhouse
Prispevkov: 4046
Pridružen: 10 Mar 2005, 12:00
Kraj: Sežana (okolica)

Re: Katrca

Odgovor Napisal/-a drhouse »

Poišči na FB - Jan Mlinar. Če pa on ne bo vedel, ti ne bo nihče na svetu pomagal ;)
Tmali
Prispevkov: 2
Pridružen: 22 Feb 2013, 16:54

Re: Katrca

Odgovor Napisal/-a Tmali »

Ok, ga bom kontaktiral. Najlepša hvala :)
iluzija
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2009, 17:13
Kraj: SG

Re: Katrca

Odgovor Napisal/-a iluzija »

Na srbskem forumu renault 4 imaš slike predelave strehe.Tam najdi naslov od Sawoodena on je to predeloval,ti bo vse razlozil.Mnogo uspeha! :lol:
Renault espace 2.2td, Renault 4 gtl
Odgovori