Koledar

Vse v povezavi s fotografijo
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

no potem 19ke ne bo in bo en clio več, škoda ker je lep avto in lepa fotka
sploh ne vem zakaj to pišem in razlagam ker ni razloga niti se nimam komu opravičevati, vas pa vse ki nekaj jamrate namesto da bi se držali teme bom poslal v banovce za en teden, offtopice pa izbrisal

sppedie je objavil seznam fotk ker sem ga prosil, da mi jih pomaga nabrati, ker jih nimam, koledar bi pa moral narediti že pred enim mesecem
izbor je tak, kakršen je zato, ker drugih fotk nimam in je to edino kar mi je lepega uspelo najti v tako kratkem času, tu na forumu in na na računalniku

ni mi všeč da so samo sporti
ni mi všeč da sta dva moja
ni mi všeč da je več kot pol cliov

ne bom dal gor fotk ki so neki polizdelki, avto slikan pred kanto za smeti ali doma pod balkonom, pod nekim brezveznim kotom ali karkoli narejeno čisto brez občutka, take naj ostenejo za koledar kmetijske zadruge, ali za avtonet. Klub bo imel lep koledar, pa če tudi bosta gor samo dva avta v vseh 12 mesecih.
z največjim veseljem bi dal na koledar keteregakoli renaulta od kogarkoli
samo NIMAM DOBRIH FOTK.


če jih kdo ima in bi bil rad konstruktiven, naj mi pošlje na [email protected], do nedelje
če bo lepa in v dovolj veliki resoluciji gre brez vprašanj in pojasnjevanj komurkoli, direktno na koledar

ostali ki bi pa samo nekaj godrnjali čez vodstvo, se pa lahko udeležite protesta v poljubnem mestu, težav s tem ne boste imeli, izbire je ta čas ogromno
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
Ales112
Prispevkov: 157
Pridružen: 25 Jun 2008, 01:01
Kraj: Kranj

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a Ales112 »

Shusuglao napisal/-a:no potem 19ke ne bo in bo en clio več, škoda ker je lep avto in lepa fotka
sploh ne vem zakaj to pišem in razlagam ker ni razloga niti se nimam komu opravičevati, vas pa vse ki nekaj jamrate namesto da bi se držali teme bom poslal v banovce za en teden, offtopice pa izbrisal

sppedie je objavil seznam fotk ker sem ga prosil, da mi jih pomaga nabrati, ker jih nimam, koledar bi pa moral narediti že pred enim mesecem
izbor je tak, kakršen je zato, ker drugih fotk nimam in je to edino kar mi je lepega uspelo najti v tako kratkem času, tu na forumu in na na računalniku

ni mi všeč da so samo sporti
ni mi všeč da sta dva moja
ni mi všeč da je več kot pol cliov

ne bom dal gor fotk ki so neki polizdelki, avto slikan pred kanto za smeti ali doma pod balkonom, pod nekim brezveznim kotom ali karkoli narejeno čisto brez občutka, take naj ostenejo za koledar kmetijske zadruge, ali za avtonet. Klub bo imel lep koledar, pa če tudi bosta gor samo dva avta v vseh 12 mesecih.
z največjim veseljem bi dal na koledar keteregakoli renaulta od kogarkoli
samo NIMAM DOBRIH FOTK.


če jih kdo ima in bi bil rad konstruktiven, naj mi pošlje na [email protected], do nedelje
če bo lepa in v dovolj veliki resoluciji gre brez vprašanj in pojasnjevanj komurkoli, direktno na koledar

ostali ki bi pa samo nekaj godrnjali čez vodstvo, se pa lahko udeležite protesta v poljubnem mestu, težav s tem ne boste imeli, izbire je ta čas ogromno
vsaka čast, tole si dobr povedu :) ne vem kaj se folk skos neki prtožuje, nj rajš namest tega da jamra nardi kšno dobro fotko ;)
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a clio open »

Klub ni nikdar izdal javnega obvestila, da bodo zmagovalne fotografije v TSM zagotovo na koledarju. TSM je upravljal in vodil uporabnik skopusnik popolnoma prostovoljno. Idejo smo v vodstvu podprili, saj smo tako želeli razširiti spekter fotografij za akutalni koledar. Primarni namen TSM pa je dogajanje na forumu ;)

Da je izbor tak kot je, ni krivda kluba oz. njega vodstva, marveč vseh uporabnikov, ki (ni)so k bodočemu koledarju prispevali.

PS: za vsa godrnjanja smo bili na voljo na Trojanah; udeležba je pokazala, kakšen interes je med člani.
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.
Uporabniški avatar
jurko
Prispevkov: 2147
Pridružen: 25 Sep 2008, 16:01
Kraj: Gorenja vas

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a jurko »

evo, je sanel lepo povedu.
1. Megane 1.6 16v classic l.1999 / 2. Clio RS l.2000 //3. Mégane Grandtour GTline 1.2TCe /// 4. Mégane Grandtour GTline 1.6dCi
Uporabniški avatar
Speedie
Prispevkov: 1279
Pridružen: 18 Sep 2006, 20:39
Kraj: za ovinkom.

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a Speedie »

a moram koga banat zaradi nepismenosti?

včasih se mi zdi da nekateri jamrate samo zato da jamrate.
Slika
"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe

Group B rally driver...the ballsiest creature alive!

Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Uporabniški avatar
Aleen
Prispevkov: 1456
Pridružen: 19 Apr 2006, 21:40
Kraj: Kranj

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a Aleen »

U šele zdej vidu tole že iščem sliko :mrgreen:
RENAULT Sport
Slika
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3702
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Sej tut če najdeš kako boljšo, kr ene par takih dobrih fotk pošl shusu na email no :D Čimveč, temboljš!
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
mateichk
Prispevkov: 700
Pridružen: 04 Jan 2009, 20:55
Kraj: Hrastnik

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a mateichk »

shus poglej na mail... upam da nism prepozn :)
..:: Renault MEGANE II 1.5 dCi 106KM ph2 2006 ::..
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

kmetek napisal/-a:...ali pa kaj novejšega, kar ne vidiš ravno vsak dan (Avantime, Vel Satis, Spider, Laguna Coupe), da je koledar bolj zanimiv...
Jaz bi z veseljem ponovno gledal svoj avto na koledarju, a sem bil pod vtisom, da dve leti za povrstjo naj ne bi bili isti avtomobili gor in tudi kakšne pretirano lepe slike nimam od letos. Lahko pa kaj pošljem, če je želja... :)
Slika
Uporabniški avatar
zorro
Prispevkov: 110
Pridružen: 03 Avg 2011, 13:04

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a zorro »

upam, da me niste zdj mene spljuvali, da sem jamrač, ker ne mlatim prazno slamo in sem fotke že odposlal... pišem samo predloge, jebat ga, tud kritiko morste sprejet včasih. Ja, vem da je težava v tem, da na konc leta ni pač fotk v tem rangu, ki si ga vodstvo zastavlja. Sam pač TSM je bla dobra stvar, kjer bi lahko dobili ven zelo dobre, tematsko obarvane fotke. Letos je dost podobnih avtov na koledarju, pa kar nekaj fotk je kandidiralo, a je melo premalo pixlov in neostrino (ok, o tem se ne morm glih strinjat, ker s 5MP, ki jih ima vsak 2. telefon, bi lahk naredu pritn A3, brez da bi opazil, da je premajhna resolucija, neostrina je pa lahko tud čist OK...)
Drugo leto se bi dal pogoje drugačne pa kakšne nagrade za zmagovalca... Folk pali na to ;) pol bo pa dost fotk na konc leta ;)
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

saj se je z slikami meseca nabralo precej lepih fotografij, samo žal je bilo kakšen mesec 5 odličnih naenkrat, potem pa 2 meseca sam šrot, ali pa kakšna povprečna.
ni tak problem v pikslih in velikosti fotografije, bolj je težava v vsebini in v tem da ima leto samo 12 mesecev :D

tudi sam mislim, da bi za slika meseca za prihodnje leto morala ostati, da se malo spodbudi uporabnike foruma da primejo svoj fotoaparat v roke, pa ne samo tiste, ki ga imamo večkrat v rokah, ampak tudi vse ki ga sploh še niso držali
to z nagradami sploh ni slaba zamisel
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
drhouse
Prispevkov: 4046
Pridružen: 10 Mar 2005, 12:00
Kraj: Sežana (okolica)

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a drhouse »

En umotvor: osebno mislim, da je (dovolj) velika nagrada že to, da imaš na kolendarju ali svoj avto ali fotko, ki si jo ti naredil (ali oboje) :oops:
Uporabniški avatar
iRenault
Prispevkov: 817
Pridružen: 15 Jul 2011, 12:00
Kraj: Ljubljana

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a iRenault »

Se strinjam z doktorjem.

Me pa sam zanima, ker problem se mi zdi da ni v tem da bi blo premal fotografij ampak da ni možnosti.

Me čist tko iz firbca zanima, če bi kkšn klubski fotografmojster bil pripravljen za eno popoldne se nekam zapeljat pa posodit opremo da se fotke nardijo?

Ker npr sam imam željo pa tut čist slep nisem ampak trenutno še ne zmorem tazga zalogaja. Pa še kkšno izkušnjo več se pridobi.
Torej na kerakol lokalna srečanja bi se lahko prineslo kkšn fotoaparat (če so interesenti seveda), nii nujno nekega dragega dslr ampak kkšnega k ma take in onake funkcije. Da folk spozna kaj se s samim fotoaparatom da narest.

Lp
Renault Megane II 1.5 dCi, ph. 1 (2004)
Uporabniški avatar
jurko
Prispevkov: 2147
Pridružen: 25 Sep 2008, 16:01
Kraj: Gorenja vas

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a jurko »

shusove fotke poglej :D hobi fotkič in malo photoshopa :D
1. Megane 1.6 16v classic l.1999 / 2. Clio RS l.2000 //3. Mégane Grandtour GTline 1.2TCe /// 4. Mégane Grandtour GTline 1.6dCi
Uporabniški avatar
moofdi
Prispevkov: 980
Pridružen: 21 Feb 2007, 17:21
Kraj: Radovljica

Re: Koledar

Odgovor Napisal/-a moofdi »

Zdej vzemite to kot nasvet...

Sam imam doma že 3 koledarje od Alfistov. Princip zbiranja slik so si vzeli podoben. Vsak mesec različna tematika, top slika gre na koledar, predpogoj da je slika zadovoljive kakovosti (Čeprav se je najdla na koledarju tut kakšna posneta z dovolj kvalitetnim telefonom)

Prvo leto je bil naval s fotkami potem se je malo ustavilo. Drugo leto je zmagovalec meseca dobil nagrado. (Trakec za ključ Alfa kluba, kdaj pa kdaj kapo ali šal...) Ne rabi bit neka huda nagrada, tolko da je nekaj renaultovega, da se malo spodbudi fotografe.

Mal je treba fotografe premamit, kakšno sliko se sproti zavrne če ni zadovoljiva, konec leta je pa 12 slik ki so jih izglasovali uporabniki, zadovoljive kakovosti. Te slike grejo potem na koledar. Koledar izglasovan s strani uporabnikov tako da so sami krivi kaj je na slikah - če je 10x Clio RS - so si sami krivi. :lol: Tko da vse kar še ostane je da se da delat koledar pa se ga ponudi po eni zmerni ceni. :wink:
Če je ravno, ni zabavno.
Zaklenjeno