Renault Captur 2013

Novice iz sveta Renault
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Re: Renault Capture 2013

Odgovor Napisal/-a clio open »

Scenic je že v prvi generaciji obstajal v 4X4 različici. Tudi Scenic II je imel neko coquest izdajo. Koleos se s slovenskega trga umika, po moje je zgolj vprašanje časa, kdaj bo zapustil še EU trg. Edino če Samsung motors stopi po stopinjah Kie in vpreže evropskega dizajnerja, ki bo izdelal nam všečen avtomobil. Pa morda niti ne neko zveneče ime ampak raje kakega nadobudnega mladca, ki se še skriva za risbami.

In ja, kot pravim - Laguna bo limuzina, avtomobil gre počasi proti koncu izdelave, zdaj menda še spajajo kar se z Mercedesom spojiti da.

Obstuj SUV vozil v B in C segmentu vozil načrtujejo očitno že več kot 10 let, saj je v obeh primerih platforma prilagojena obstoju 4X4 pogona. Morda pa se motim in je temu tako zaradi Nissana. Ker so platforme skupne. Če potegnem še korak stran (pa se bom tu tudi ustavil) od Capturja - spajanje R.S. s Caterhamom in rajcanje s strani Renaulta o Alpine znački, daje meni slutiti, da bo Renault šel tudi na zadnji kolesni par. Že aktualni Megane R.S.250/265 bi potencialno lahko bil 4X4i (kolikor sem bral, lahko da pa sem napačno konzumiral informacije).
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.
Uporabniški avatar
Sport Driver
Prispevkov: 740
Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28

Re: Renault Capture 2013

Odgovor Napisal/-a Sport Driver »

Imaš kakšne informacije o Laguni, predvsem, če jo lahko pričakujemo že naslednje leto v Parizu ali celo Ženevi.Ker od predstavitve aktualne bo letos v jeseni minilo 6 let. Bi pa sam raje videl v Renaultovih avtomobilih(športnih pa tudi v Laguni) RWD kot pa AWD. Sicer me SUVji ne motijo dokler se dobro prodajajo in prinašajo denar.Ker ta denar je pomemben tudi za kakšne bolj zanimive avtomobile :mrgreen: .
Uporabniški avatar
Fuego 85
Prispevkov: 825
Pridružen: 20 Feb 2005, 15:23

Re: Renault Capture 2013

Odgovor Napisal/-a Fuego 85 »

Potem se nic ne ve ce bo 4x4? Opcijsko bi skoraj morali to ponudit, vsaj po izgledu avta...

Lp
Uporabniški avatar
Shooter
Prispevkov: 406
Pridružen: 08 Avg 2009, 13:24
Kraj: Podsreda

Re: Renault Capture 2013

Odgovor Napisal/-a Shooter »

Bo 4x4 ena od opcij bo tudi z 1.6dci motorjem cena bo pa presegla 20.000eur za to kombinacijo.....
Uporabniški avatar
Sport Driver
Prispevkov: 740
Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28

Re: Renault Capture 2013

Odgovor Napisal/-a Sport Driver »

Slike !!
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Res izgleda super pa osebno nism navdušen nad SUVji :wink: .
Uporabniški avatar
Cefizelj
Prispevkov: 1156
Pridružen: 08 Mar 2010, 11:47

Re: Renault Capture 2013

Odgovor Napisal/-a Cefizelj »

Res izgleda super pa osebno nism navdušen nad SUVji :wink: .
Morm rečt da se strinjam, sploh zunej mi izgleda fenomenalno. :shock:

Odlična konkurenca 2008 pa Pandici.
Slika
Uporabniški avatar
benfr1
Prispevkov: 490
Pridružen: 20 Nov 2008, 22:06
Kraj: Novo mesto

Re: Renault Capture 2013

Odgovor Napisal/-a benfr1 »

še slik, različne barvne kombinacije:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

vsi so mi všeč (se posebno črno-oranžna kombinacija), samo tele na zadnji sliki je pa zgrešen...
The only thing constant in life is change.
Francois de la Rochefoucauld

Renault Laguna Coupe Monaco GP
Uporabniški avatar
drhouse
Prispevkov: 4046
Pridružen: 10 Mar 2005, 12:00
Kraj: Sežana (okolica)

Re: Renault Capture 2013

Odgovor Napisal/-a drhouse »

Zelo lusten izdelek, ampak.isto kot pri Clio 4: kaj za boga so mislili s temi feltnami?
Uporabniški avatar
jurko
Prispevkov: 2147
Pridružen: 25 Sep 2008, 16:01
Kraj: Gorenja vas

Re: Renault Capture 2013

Odgovor Napisal/-a jurko »

jebeš feltne, to lohk zamenaš :D
1. Megane 1.6 16v classic l.1999 / 2. Clio RS l.2000 //3. Mégane Grandtour GTline 1.2TCe /// 4. Mégane Grandtour GTline 1.6dCi
Uporabniški avatar
Zeus
Prispevkov: 71
Pridružen: 07 Mar 2007, 14:36
Kraj: Bled

Re: Renault Capture 2013

Odgovor Napisal/-a Zeus »

Zlo všečen mali SUV, za moj okus najlepši v razredu. Sploh tist oranžno-črn. Če bodo res ponudili tudi kombinacijo z 1.6 dCi in 4x4, kot je omenil Shooter, potem bo to še boljše =).

P.S.: A lahko eden od moderatorjev prosim že spremeni naslov teme ker prav bode v oči :D
Zeus
Uporabniški avatar
benfr1
Prispevkov: 490
Pridružen: 20 Nov 2008, 22:06
Kraj: Novo mesto

Re: Renault Captur 2013

Odgovor Napisal/-a benfr1 »

proizvodnja je stekla:

http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=3&id=9436" onclick="window.open(this.href);return false;
The only thing constant in life is change.
Francois de la Rochefoucauld

Renault Laguna Coupe Monaco GP
Uporabniški avatar
jurko
Prispevkov: 2147
Pridružen: 25 Sep 2008, 16:01
Kraj: Gorenja vas

Re: Renault Captur 2013

Odgovor Napisal/-a jurko »

učeraj sedel v njemu. Kar zanimiva zadeva. Zadaj ma precej prostora, le pritljažnik je mal mejhn. Preobleke sedežev se pa lahko zamenja v dveh minutah :D
1. Megane 1.6 16v classic l.1999 / 2. Clio RS l.2000 //3. Mégane Grandtour GTline 1.2TCe /// 4. Mégane Grandtour GTline 1.6dCi
Uporabniški avatar
djordjevic
Prispevkov: 799
Pridružen: 06 Apr 2008, 21:54
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Renault Captur 2013

Odgovor Napisal/-a djordjevic »

Tudi jaz sem sedel vanj. Od zunaj je zelo zanimiv, notri pa pusta, dolgočasna plastika in drugi, na otip ne najbolj prepričljivi materiali. Kdaj bo renault tudi na tem področju naredil korak naprej?
Indeed.
Uporabniški avatar
benfr1
Prispevkov: 490
Pridružen: 20 Nov 2008, 22:06
Kraj: Novo mesto

Re: Renault Captur 2013

Odgovor Napisal/-a benfr1 »

van der Acker pravi, da si želi dizajnirati 3 vratni model Capturja in RS različico. Menda bo Renault o tem resno razmislil, če bo petvratni Captur uspešen. Zanimivo pa je, da o tem sploh razmišljajo glede na to, da je Clio na voljo samo s 5 vrati....
vir: http://www.autocar.co.uk/car-news/indus ... over-range" onclick="window.open(this.href);return false;
The only thing constant in life is change.
Francois de la Rochefoucauld

Renault Laguna Coupe Monaco GP
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Re: Renault Captur 2013

Odgovor Napisal/-a clio open »

Veste kaj me zanima; bi si pogledali Captur-ja, če bi organizirali predstavitev za vas? Takoj za novinarji :D
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.
Odgovori