Pasasti jermen - pomoč
Objavljeno: 18 Avg 2012, 20:58
Pozdravljeni
Zanimam me če je kateri imel sledeči problem in kako ga rešiti:
Na avtocesti mi je iz altenatorja padla rolca oz. jermenica ter mi je tudi snelo jermen, jermen je ostal celi.
Avto zašlepam domov kupim novo neorginalno rolco oz. jermenico za altenator in jermen namontiram nazaj gor ter se mi po približno 10 km zgodi enako.
Rolca oz. jermenica altenatorja se odvije.
LAGUNA II 1.6 16v l.2001
Lp.
Zanimam me če je kateri imel sledeči problem in kako ga rešiti:
Na avtocesti mi je iz altenatorja padla rolca oz. jermenica ter mi je tudi snelo jermen, jermen je ostal celi.
Avto zašlepam domov kupim novo neorginalno rolco oz. jermenico za altenator in jermen namontiram nazaj gor ter se mi po približno 10 km zgodi enako.
Rolca oz. jermenica altenatorja se odvije.
LAGUNA II 1.6 16v l.2001
Lp.