Renault Megane IV 2016

Novice iz sveta Renault
Odgovori
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Re: Renault Megane IV 2016

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

Glede težav 1.2 TCe motorja je bilo tako na tem kot na drugih forumih že marsikaj napisanega.

Kar se tiče CarPlay-a, si kaj posodabljal (Rlink ali telefon - se ta brez odpiranja CP normalno poveže z BT)?

No, pa da delim še eno sliko sprednjega žarometa oz. kvaliteto stekla (ob vklopljenih ledicah se še kako opazi):
LINK
Ni brzine brez turbine! :D

Slika
Megan21
Prispevkov: 5
Pridružen: 25 Jul 2021, 21:11

Re: Renault Megane IV 2016

Odgovor Napisal/-a Megan21 »

Spet se oglešam.
Z vstrajnostjo in teženjem je megan spet pristal na servisu in so zdaj vse skupaj namazali z nekim lepilom oz. temu namenjenemu vazelinom.
Trenutno je ok, ali zunaj je mrzlo in se zadeva ni tolko slišila, bomo vidli kaj se bo dogajalo.
Poročam
HanziT
Prispevkov: 31
Pridružen: 25 Sep 2018, 15:24

Re: Renault Megane IV 2016

Odgovor Napisal/-a HanziT »

@all, Pozdravljeni, vprašanje
ali se v današnjih časih ne da več dobiti : Renault Megane Equilibre TCe 140, za ceno 19.000 € NOVEGA ?
rojcek
Prispevkov: 2
Pridružen: 02 Jun 2020, 21:01

Re: Renault Megane IV 2016

Odgovor Napisal/-a rojcek »

Zdravo. Pišem ce se mogoče komu kaj svita, kaj bi lahko bilo narobe.

Danes, hočem vžgat avto (megane iv, 1.6 dizel) in avto ne vžge. Zapiska in napiše okvara zavornega sistema. Preverim ročno in ta normalno spusti in prime. Poskusim ponovno, se vedno me vzge in na stevcih preklopi iz slovenšcine na nemščino (multimedija na sredinskem zaslonu ostane v slovenščini).

Prav tako piše (v nemščini) "Otroška ključavnica onemogočena", "Preverite pomoč pri speljevanju v klanec"

V sredo sem se normalno vozil, nikoli do zdaj težav... Je pa v sredo zvecer mocno deževalo. Bi lahko prisla voda do kakšnega senzorja? Vseeno čudno da niti ne vzge.

Hvala za pomoč
Romancek1
Prispevkov: 37
Pridružen: 20 Avg 2017, 13:16

Re: Renault Megane IV 2016

Odgovor Napisal/-a Romancek1 »

Imam Renault Megane 4 letnik 2017 z velikim pokončnim zaslonom. Problem imam z TomTom Trafic oz. z povezljivostjo avtomobila, navigacija dela OK. Težave so se mi pojavile pred kakšnima dvema mesecema. Naročnino na povezljivost in za prometne informacije sem takrat imel še kak mesec do preteka. Navigacija se ni hotela povezati z TomTom Traffic Live, delovalo ni tudi vreme. Kontaktiral sem Renault Slovenija, vendar mi niso znali pomagati, rekli so mi le, da povezava je. V avtu mi kaže, da so podatkovni podatki vključeni. Po preteku naročnine sem jo kljub nedelovanju podaljšal za eno leto. Že po prvem vklopu avtomobila mi je povezava čudežno začela delovati, vendar le za kak dan oz. dva, potem pa zopet skoraj nikoli. Sedaj se mi povezava vklopi kakšen dan v tednu. Mogoče kdo pozna rešitev? Ali je možno, da je kdo povezan na mojo naročnino?
HanziT
Prispevkov: 31
Pridružen: 25 Sep 2018, 15:24

Re: Renault Megane IV 2016

Odgovor Napisal/-a HanziT »

@all
vprašanje .
ali ima kdo viška za prodat, ali ve kje najhitreje kupiti : renault megane IV - 2023 letnik, zaščita iz umetnega usnja pametne kartice, ali silikon v črni barvi, Hvala
Odgovori