zaščitna guma
Objavljeno: 24 Jul 2012, 20:06
Moj problem ja sledeči-ko avto stoji na soncu cel dan,se mi vrata dobesedno sprimejo in jih težko odprem.Guma, ki je pritrjena na vrata se prilima na karoserijo, tako,da moram odpreto šipo in potegnem okvir vrat, da se le ta odprejo. Bojim se,da bom nekega dne odtrgal kljuko z vrat. Zanimivo je. da se lepijo zadnja vrata,ker se pač ne odpirajo vsak dan. V zadnjem času pa se mi to dogaja tudi pri vozniških vratih, ki jih odpiram vsak dan. Gume sem mazal že z v se sortim in čistil, a nič ne pomaga. Laguna je stara 12 let-je morda vzrok starost ? Morda je imel kdo podobne težave pa mi lahko svetuje.Če zamenjam gume z kakšnega avta z odpada bo verjetno isto-ali ne?
To ni notranja tesnilna,okrogla mehka guma temveč tista bolj trda, ploščata,zunanja,ki je pritrjena na vrata. LP in hvala za pomoč.
To ni notranja tesnilna,okrogla mehka guma temveč tista bolj trda, ploščata,zunanja,ki je pritrjena na vrata. LP in hvala za pomoč.