VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Novice iz sveta Renault
Uporabniški avatar
Cr00k
Prispevkov: 903
Pridružen: 03 Avg 2010, 22:40
Kraj: Celovec

Re: VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Odgovor Napisal/-a Cr00k »

No, saj počas bomo pa na isto valovno prišlo :D
Slika
Uporabniški avatar
Speedie
Prispevkov: 1279
Pridružen: 18 Sep 2006, 20:39
Kraj: za ovinkom.

Re: VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Odgovor Napisal/-a Speedie »

pri akrapoviču so pa potem po mojem mnjenju malo sfalili ker se strinjam s simonom in njegovo klasifikacije rsa. za dvajsetletnika se mi zdi bolj cenovno ugoden kak twingo rs kot pa tale clio. ampak dobr to je moje mnenje :P
Slika
"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe

Group B rally driver...the ballsiest creature alive!

Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

očitno sem šel spat in se zbudil v pravljični deželi

povprečni 20 letnik študira in bojda nima denarja za preživetje, tudi če vsak mesec trikrat proda svoja jetra, ter zato meče granit v parlament....
vsaj tako pravijo na tv ko se zgodi kakšna reforma, ki tako ali drugače vpliva na njihove finance

zdaj če nima denarja za jest in stanovanje, od kje ga bo za clia potegnil, kaj šele za RSa

ok, obstajajo tudi 20 letniki ki ne študirajo in hodijo v službo, samo službe ki jih dobiš s končano osnovno ali srednjo šolo prinesejo toliko denarja da si lahko kupiš edino kakšno kolo, v šparu na razprodaji

glede na to da so pred leti mladi v protestih v franciji zažgali pol pariza, bi si upal trditi da je čez mejo podobno


torej renault cilja da bo vse RSe prodal razvajenim 20 letnikom ki imajo starše z denarjem
mislim da je to odlična poslovna strategija 8)
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
djordjevic
Prispevkov: 799
Pridružen: 06 Apr 2008, 21:54
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Odgovor Napisal/-a djordjevic »

Jaz sem pri 20-ih vozil clia 1.2. :D Pa tudi nismo bili ravno neki reveži.
Indeed.
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Re: VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Odgovor Napisal/-a schik »

Šus, čakal sm da nekdo to omeni. Večina 20 letnikov študira in za večino je podvig da ma sploh avto kamoli kakega novega rs-a. Drugo je 18, 20 letnik ki ima starše z denarjem ali pa babice in dedke z malo večjimi pokojninami.
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Re: VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

Tudi jaz sem čakal, da se nekdo predrami iz te pravljice in povoha gnile šumfe.

Sam sem kot dvajsetletnik in tudi še mekaj let kasneje vozil Škodo Felicijo 1.3 Clio RS za 20k€? Ja, pa jade. Saj ne rečem, se najdejo takšni, ki jim je dano voziti tudi to ali še celo kaj dražjega, a bi si upal trditi, do redki, zelo redki.

Sedaj čakam dvajsetletnike... mislim, da ne bo potrebno dolgo čakati :)
Slika
Uporabniški avatar
B-Stard
Prispevkov: 436
Pridružen: 11 Maj 2006, 20:00
Kraj: Kranj

Re: VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Odgovor Napisal/-a B-Stard »

Ne bo jih , zato je tudi padel v vodo "projekt". Pač projektni vodje iz Francije zadolženi za naš trg so pač narobe razumeli končne kupce in so predvidevali, da je pri nas ogromno maminih sinčkov, ki bodo razgrebli našminkan avto. Pač takšnih "20 letnikov" ni v teh časih veliko.

Francoski predstavniki Renaulta pri nas bodo znali kaj dodati.... vabljeni na forum ... aha so že med nami....teorija zarote ? ...
Uporabniški avatar
Cr00k
Prispevkov: 903
Pridružen: 03 Avg 2010, 22:40
Kraj: Celovec

Re: VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Odgovor Napisal/-a Cr00k »

Projektni vodje iz Francije?:) please, do tell more...
Slika
Uporabniški avatar
B-Stard
Prispevkov: 436
Pridružen: 11 Maj 2006, 20:00
Kraj: Kranj

Re: VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Odgovor Napisal/-a B-Stard »

Se bodo že predstavil če znajo tolk slovensk, da bodo prodal kšnga Cliota :mrgreen:
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Re: VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Odgovor Napisal/-a clio open »

Ja, malo nas le spremljajo :) vodja Renault Slovenija je celo vedel, da se je po naši FB strani pljuvalo, da bo Akrapovič za UK ipd. in ne za nas.

Samo se morate tud zavedat, da tle na forumu smo ena publika; kupci R.S. spektra pa so precej bolj raznolika in občutno večja skupina, ki si R.S.-e kupuje iz vseh živih razlogov. Modus je tisti, ki šteje in modusu (ne Renaultu) je potem prilagojena ponudba pri nas.
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.
Angel123
Prispevkov: 10
Pridružen: 16 Jun 2023, 07:26

Re: VOZILI SMO: Clio R.S. Akrapovič

Odgovor Napisal/-a Angel123 »

UrbanD napisal/-a: 20 Jul 2012, 19:28 Ne me narobe razumet... Ampak govorit v kamero da je neki zlo fino, če po našem mnenju to ni, je nesmiselno in to se ne bo zgodilo nikoli. Priznam pa da vedno nekaj pozabiva ker nama je to samoumevno, a to pač ni.
Drugače idej zelo veliko, časa premalo in denarja še manj. Avtohiše zaenkrat častijo po 1 tank bencina in to je to.
Naslednja dva avta sta oba privat in dvomim da bosta lastnika https://www.shopsy.si/ gorivo tko da kar jaz hočem posnet pa kaj dejansko bomo posneli, to je takšna razlika da joj. Boljš da ne razlagam. U glavnem, vsaka kritika je dobrodošla. Tako slaba kot dobra. Ampak dokler ne bova mela nobenega sponzorja, žal težko rečemo kaj o "konkretnem" napredku. Poizkušam pa vsak posnetek narest na malo drugačen način, da je zadeva zanimiva in ne enolična. Zato kdaj kaj pozabiva povedat ali pa poveva kar nekaj, kar za marsikoga nima smisla.
Drugač pa ja, sprejmem to kritiko, ker je res da bi mogoče lahko v posnetku blo mal več https://www.rcl-group.com/Dokumentni-sistem-cRCL-cDOCS/ paaaač tak hiter prelet avta ;) to je res! Vzamem v vednost!
To je super pristop! Sodelovanje in deljenje znanja na forumu je odličen način, kako lahko skupnost izboljša svoje izkušnje in znanje o avtomobilu. Vsaka pripomba, ideja ali pomoč drugim članom foruma lahko prispeva k boljšemu razumevanju avtomobila in skupnosti. Hvala za vašo pripravljenost pomagati in deliti svoje znanje. Skupaj lahko naredimo Renault forum še boljši prostor za vse ljubitelje teh avtomobilov!
Odgovori