Stran 1 od 1

Laguna 1 Phase II 1.8 16v - Lučke na armaturki

Objavljeno: 17 Feb 2012, 17:13
Napisal/-a BrokenSoul
Zdravo!

Mene pa zanima naslednje.

Zadnjič se peljem normalno z avtom iz mesta, nakar se mi naenkrat vklopijo (STOP, SERV, ABS, in lučka za ročno zavoro) lučke na armaturki. Avto deluje normalno, ni nobenega čudnega zvoka ali karkoli pri sami vožnji. Pripeljem avto domov. Ga izklopim, dam kontakt in vžgem. Lučke več ne svetijo. Si mislim ok, kak stik kje. Se peljem drugo jutro v službo, in po nekaj KM, spet te lučke vklopijo...

Slika :

Slika

Kaj bi lahko to bilo ??

Re: Laguna 1 Phase II 1.8 16v - Lučke na armaturki

Objavljeno: 17 Feb 2012, 18:46
Napisal/-a oorosh
Preveri zavorno tekočino.

Re: Laguna 1 Phase II 1.8 16v - Lučke na armaturki

Objavljeno: 17 Feb 2012, 23:37
Napisal/-a Fan
Pozdravljeni

Preverite nivo zavorne tekočine ( kot je bilo že svetovano ) in obrabljenost zavornih ploščic v kolesih

Lep pozdrav

Re: Laguna 1 Phase II 1.8 16v - Lučke na armaturki

Objavljeno: 21 Feb 2012, 07:19
Napisal/-a Edoedo
Če bi bila zavorna tekočina, bi gorela samo lučka za ročno in pa stop lučka. Če jo manjka potem bi se prižgala na kakšnem klancu nato pa ponovno ugasnila, ali pa bi lučki utripali. Če pa je posoda povsem prazna pol pa vrjetno nebi bremzu sploh. Tko da jst mislm da je napaka na ABS sistemu, nebi brezveze svetu ABS.
Preveri če dela ABS.

LP

Re: Laguna 1 Phase II 1.8 16v - Lučke na armaturki

Objavljeno: 21 Feb 2012, 19:52
Napisal/-a Borut Povše
Če bi bil samo ABS bi svetila samo lučka za ABS in pa servis. More bit še neki zraven.

Re: Laguna 1 Phase II 1.8 16v - Lučke na armaturki

Objavljeno: 22 Feb 2012, 13:13
Napisal/-a Zmaj
Kaj pa, če enostavno zapelješ nekam na tester, pa da ne ugibamo tule kaj bi lahko bilo. Upam samo da ti ne i izpiše kakih 12 napak naenkrat (kot jih je na moji smotani Galuni) in potem posledično tipaš v totalni temi! :twisted: No temu primeren imam sedaj podpis na telem forumu. :oops: