Kratka vprašanja

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
Sebastijan
Prispevkov: 524
Pridružen: 17 Jun 2008, 22:06
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a Sebastijan »

OK.
Ko se bo začel mraz bo akumulator tako ali tako za zamenjati. Se pa bojim, da bo kljub menjavi vseh teh stikal, avto še naprej javljal enake napake.
Renault ZOE 2014
Citroen c5 2.0 hdi 2003
Renault megane 1.9 dti letnik 1999 - že davno šel počivati
Uporabniški avatar
kunte
Prispevkov: 79
Pridružen: 09 Feb 2009, 19:43
Kraj: Novo mesto

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a kunte »

Majstr gre zdaj na dopust. Po dopustu bomo urejal naprej. EGR bom probal najprej očistit, če bo pomagalo,drugače bo trba novega.
LP Kunte
Uporabniški avatar
kunte
Prispevkov: 79
Pridružen: 09 Feb 2009, 19:43
Kraj: Novo mesto

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a kunte »

Odpravili smo vse napake. EGR in tisto kovinsko cev pref njim sem očistil, vendar še vedno je EGR padel v napako. Na vrhu EGR a so zobniki ki odpirajo in zapirajo loputo. Eden od zobnikov je imel pobrane 4 zobe in ko je drug zobnik prišel do okvarjenih zob je vzmet loputo vrnila v zaprti položaj. Na srečo se zobnik sname in sem ga obrnil da ne pride več na okvarjeno mesto.Zamenjati sem moral še zgornje stikalo na pedalu za sklopko in stikalo na zavornem pedalu. Glede napake electronic fault , pa je bil kriv kratki stik na lučki za osvetlitev prtljažnika.
LP Kunte
Uporabniški avatar
žižekrs
Prispevkov: 986
Pridružen: 24 Jan 2011, 18:16
Kraj: Lendava-Trimlini

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a žižekrs »

L.P.
Eno vprašanje.A so delali megana rs 3 z cup podvozjem in brez rekaro sedežov?
motofrik1
Prispevkov: 3
Pridružen: 11 Nov 2013, 10:50

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a motofrik1 »

Scenic3, 2011, 1.6 16V... Ona plastika pri menjalni ročici, ko ima režo za kartico... Se da posebej kupiti in kakšen je naziv, da vem pod kaj iskati...? Krom se lušči in zobki so popokali, pa je ne drži noter.
Odgovori