Stran 1 od 1
Kangoo 1.6 16V?
Objavljeno: 12 Jan 2012, 11:17
Napisal/-a Barracuda1
Ima kdo mogoče nov model R kangooja z 1.6 16V bencinskim agregatom in mi lahko pove kako se obnese ta motor, kakšna je poraba, odzivnost, pa tudi ostale stvari ki se tičejo novih kangoojev.
hvala!
Objavljeno: 12 Jan 2012, 23:55
Napisal/-a imsirovicarmin
Za 1x ni problemov z avtomobilom...Pri nas je ze 1 dobro leto....Letnik 2010...Kar se tice porabe se giblje med 7-9 odvisno od soferja...Motor je dokaj tudi dober edin mogoce malo vec moci bi lahko meu, drgac pa zadovolni z avtom!!!...lp