Stran 1 od 1

Izkušnje!

Objavljeno: 11 Jan 2012, 02:18
Napisal/-a imsirovicarmin
Ali ima gdo izkušnje z razdiranjem celotnega zarometa http://www.mstyling.net/shop/renault/me ... e-e45.html ....Luci so stare skoraj 4 leta in mi svetijo bol rumeno....Imam pa namen za ciscenje celotnega zarometa!!!
LP!

Objavljeno: 11 Jan 2012, 08:11
Napisal/-a enej_46
jaz sem odpiral že ene par luči,serijskih in angel eyes. Je pa tako ponavadi so angel eyes crap plastika in se zna zgoditi da poči.