Stran 1 od 1

renault laguna 2002

Objavljeno: 27 Dec 2011, 10:21
Napisal/-a laguna2003
Živjo mene pa nekaj zanima
namreč kupujem renault laguno 1.6 16v letnik od 2001 do 2003
Kako je s tem avtomobilom, kako se ta avto obnese na cesti, kako je z elektroniko ker jo ni malo npr vžig na kartico oziroma gumb,
potem zavore, končniki, izpušni kolektor kako je s tem.
Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Re: renault laguna 2002

Objavljeno: 27 Dec 2011, 11:00
Napisal/-a nejc 21
zivjo jaz imam laguno 2003 z vziganjem ni nubenih tzav avto je supr res se lpo pele avto je prva liga hehe pa avto se drzi ceste nevrjetn sm biu zelo presenecn bremze so supr te nalima na sipo heheh

Objavljeno: 27 Dec 2011, 11:24
Napisal/-a Nos
sam motor 1.6 16v ni problematičen. razen kakšnih vžigalnih tuljav. če so ble že zamenjane ni problema. zna pa bit mal švoh tale motorka v veliki laguni. in z tem tud večja poraba goriva. čitalec pa tud zna kej ponagajat. odvisno kaj trofiš pri rabljenemu avtu

Lp

Objavljeno: 27 Dec 2011, 15:33
Napisal/-a laguna2003
a to misliš švoh motorka v veliki karavan laguni.

Objavljeno: 27 Dec 2011, 15:36
Napisal/-a laguna2003
koliko je poraba goriva pri tej laguni 1.6 16v na 100km

Pa na kakšen način zna ponagajat čitalec pri tej laguni.

Objavljeno: 27 Dec 2011, 15:36
Napisal/-a Nos
laguna2003 napisal/-a:a to misliš švoh motorka v veliki karavan laguni.
Da. Bolje da vzameš 1.8 16v ali 2.0 16v

Bo lažje vleklo. Oz. je odločitev tvoja.

Lp

Objavljeno: 27 Dec 2011, 15:38
Napisal/-a lukeatluke
Poraba bo tam okrog 8-9L/100km na poln tank, ista ali manjša kot 1.8 16V, samo da je zavarovanje manjše, ker z 108KM padeš še v nižji razred.Čitalec pa ponagaja z kakšnim odlomljenim jezičkom ampak to ni ravno nek problem, zalimaš oz. imaš še en ključ.

Če paziš, da se ne vsedeš na trd stol z kartico v zadnjem žepu nebi smelo biti nič narobe.

Se pa zgodi :!:

Objavljeno: 27 Dec 2011, 17:30
Napisal/-a nejc 21
najbol bo c uzams 1.9 dci jz mam to pa mi kur 5.4l