Poraba goriva!
Objavljeno: 25 Okt 2011, 18:06
LP!....Je mozno da avto ma vecjo porabo zaradi okvare na loputi (gumice), ki večinoma dela na 1500 do 2200 obratov...Hvala
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Renault
https://www.renault-klub.si/forum/