Stran 1 od 1

Poraba goriva!

Objavljeno: 25 Okt 2011, 18:06
Napisal/-a imsirovicarmin
LP!....Je mozno da avto ma vecjo porabo zaradi okvare na loputi (gumice), ki večinoma dela na 1500 do 2200 obratov...Hvala

Objavljeno: 25 Okt 2011, 18:28
Napisal/-a lukeatluke
Logično da ja.

Objavljeno: 25 Okt 2011, 18:28
Napisal/-a imsirovicarmin
Hvala....:D