nokia vs samsung

Vse ostale teme
Uporabniški avatar
jure
Prispevkov: 398
Pridružen: 29 Avg 2005, 15:17
Kraj: koper

nokia vs samsung

Odgovor Napisal/-a jure »

zanimam se za nokio N8 ali E7 in pa samsung galaxy.za obe nokie so majhne razlike.kaj pa kaj samsung.kaj bi vi izbrali :?: :roll:
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

Jst mam Nokio od nekdaj. Vendar me je zadnja razočarala z nekvaliteto. bla 3x na servisu. Nokia ima še zelo zastarel operacijski sistem symbian. Že samo zarad operacijskega jo ne kupm več.

kerga samsunga pa točno misliš? k je ful galaxy-ev. Mogoče poglej še htc-je :wink:
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
dr__de

Odgovor Napisal/-a dr__de »

samsung :wink:
Uporabniški avatar
jure
Prispevkov: 398
Pridružen: 29 Avg 2005, 15:17
Kraj: koper

Odgovor Napisal/-a jure »

dr__de napisal/-a:samsung :wink:
galaxy s ali s2.imam nokio n95 8g ze kar 5 let pa se niti enga problema.zato me malo vlece na nokio
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

jst sem mel vse nokie. super mobitelčki vsi. sam tale k ga mam zdej 5230 al kaj že pa res ni biser.
mogoče tile touch screen od nokie niso neki vrhunski
sem mel rezervnega N73, čudovit mobitel. me pa zdaj mika htc...
vzem tistga, ki teb najbolj odgovarja :wink:

če bi pa spet nokio vzel bi pa E52.
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

če ti kaj pomaga mam N8 cca pol leta, za1x nobenih problemov, 2x zatrokiral ker sem jo dobesedno je*al 100 na uro, aplikacij navoljo dosti, sicer jih za andorid in ostale os-je obstaj se kaj več, to kar rabim jaz jih je dovolj, funkcije ki jih ima zadovoljijo potrebam več kot dovolj, vključno z fotoaparatom. Kaj se pa tiče samsunga sestra ima galaxy S2, je občutno večji od N8, edino kar se mi dopade pri tem telefonu je fotoaparat, predvsem končna slika, polne barve ne vem kako naj opisem, slike so za oči dosti lepše polnejše kot pri N8, ostalo mi ne sede. Glede na to da imam od vsega začetka nokio, prisegam na nokio, tako da drugega me ne gane niti iphone, če ga dobim đabe še ga isti dan prodam. Kaj se tiče baterije meni na nokii zdrži občutno dlje ko na samsungu, je pa res da če jo hočeš menjati jo moraš razmonirat na prafaktorje nima standardne baterije.
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
Kyrius
Prispevkov: 472
Pridružen: 14 Avg 2010, 14:00
Kraj: Wolfsberg

Odgovor Napisal/-a Kyrius »

js ti pa priporočam SE xperia Arc S. Če so ti te velikosti preveč pa definitivno ne boš zgrešil z malce manjšim SE Xperia Ray.
Uporabniški avatar
megan1.5dci
Prispevkov: 90
Pridružen: 19 Apr 2011, 09:58
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a megan1.5dci »

jst sm bol mnenja da se odlocis za samsung nebos se razocaral, nokia me je ze doskrat na cedilu pustila.Te novejse nokije npr x6, n97,n97 mini kar sam jih zamenjal v letu dni sm sam kup problem mel al kr v mes med delovanjem se resetera al pa se par napak da negovorim od soseda e7 k sm mu nov softwer nalagu se kr zbrisal slo jezik z telefona pa ceprov je bil na simobilu kuplen pa se na servisu so mi prbil da ni mozno da to ni tel iz slo pol ves kolk je ura!
Slika
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

Ja Galaxy-jev je mal več: S, S2, Ace, Mini....

Jst mam Ace-a, pa sm kr mal razočaran - Android šteka k pr norcih.
Ni brzine brez turbine! :D

Slika
Uporabniški avatar
Kyrius
Prispevkov: 472
Pridružen: 14 Avg 2010, 14:00
Kraj: Wolfsberg

Odgovor Napisal/-a Kyrius »

Ko maš android na telefonu z konfiguracijo kakršno ima Ace se splača root-at mobitel in ga poštimat kot se šika. Tako je na mojem xperia x8 2.3.5 tekel mnogo bol tekoče kot original 2.1.1 8)
Uporabniški avatar
Dalli
Prispevkov: 315
Pridružen: 06 Maj 2008, 22:35
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Dalli »

Jst bi se odloču za samsunga, sam imam htcja ter sem zelo navdušen nad androidam, tko da Samsung :wink:
RENAULT 19 16V

Slika
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

Podam ti še svoje mnenje. Že od nekdaj sem bil pristaš nokie, vendar je v zadnjih letih nokia počasi na dnu.Že sam operacijski sistem je v k.... Tko da ti priporočam Galaxy s2. Čeprav danes je toliko tehnologije, da te lahko pusti na cedilu vsaka stvar.
Uporabniški avatar
jure
Prispevkov: 398
Pridružen: 29 Avg 2005, 15:17
Kraj: koper

Odgovor Napisal/-a jure »

dvihtelic napisal/-a:Podam ti še svoje mnenje. Že od nekdaj sem bil pristaš nokie, vendar je v zadnjih letih nokia počasi na dnu.Že sam operacijski sistem je v k.... Tko da ti priporočam Galaxy s2. Čeprav danes je toliko tehnologije, da te lahko pusti na cedilu vsaka stvar.
ja sej itak te lahko vse pusti na cedilu.bomo se malo razmislili pa bo.se kako mnenje pa je.v cenah se pa itak ne razlikujejo kaj prevec.
Uporabniški avatar
MasTTer
Prispevkov: 562
Pridružen: 11 Sep 2003, 19:21
Kraj: Lendava (MS)

Odgovor Napisal/-a MasTTer »

Samsung Galaxy so dobri telefoni. Sam imam noki C7 in je počasnejša od Galaxy-ja, torej če bi izbiral med tema dvema izberi rajši Galaxy z Android OS-em.

AMPAK...pred kratkim ima nokia novi OS... Symbian Anna (+še neki drugi novi programčki)...naložil sem si ga pred nekaj dnevi in je telefon v bistvu postal čisto drugačen...znotraj, tako da moreš tudi to preverit pred nakupom.....malo prečekiraj na stricu google.

Mislim, da je trenutno boljši od Androida :)
Megane Coupe 3 RS CUP <-> 2.0 T <-> 2010
Megane Coupe 1, ph2 <-> 1.6 16V <-> 1999 - prodan 2010
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

sošolc je mel en mesec HTCja na servisu, pa ga je nasledn dan k ga je nazaj dobu spet tja nesu :D
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Odgovori