Stran 1 od 1

Led žarnice za tablice in pozicije (Problemi z Policaji ?)

Objavljeno: 06 Avg 2011, 18:57
Napisal/-a alexmarsic
Torej jaz sem pred kratkim zamenjal žarnice na tablicah saj mi so na tehničnem pravli da ni videt nič od njih pa tudi policaji so me že opozarjali da je tablica nevidna ker pa so bile nove žarnice gor pa so tako pravili sem se odločil za nakup Led žarnic.

Sedaj zgleda nekako takole http://www.shrani.si/f/2W/fM/y2B4WcO/im ... 213751.jpg

Sveti več kot same luči odzadaj.. Bi zaradi takih teh Led mel probleme z policaji tudi če jim objasnim da so tiste normalne žarnice en šit in je bila tablica popolnoma nevidna.

Se opravičujem ker je slika meglena slab fotoaparat na mobitelu.

Aja pa še to , spredaj ma bele pozicije LED z uporom ker sem drugače vsaki dan moral zamenjati žarnice. Ali se mi bolj splača bit brez pozicij ker sem bil skoraj 3 mesce brez njih.

Hvala za odgovore

Re: Led žarnice za tablice in pozicije (Problemi z Policaji

Objavljeno: 06 Avg 2011, 22:42
Napisal/-a Stupo
Svetilnost mora biti vsaj taka, kot jo odda mislim da 7W žarnica, ki je serijsko zadaj.
Barva je lahko bela ali rdeča.
Če izpolnjuješ vse od teh pogojev, ti ne bodo težili. :)
Pozicijske žarnice pa le imej.

Objavljeno: 06 Avg 2011, 22:52
Napisal/-a alexmarsic
Mislim da so 2x 7W sicer pa svetijo 100x boljše kot originalne.. Hvala za odgovore upam da problemov mi ne bodo delali

Objavljeno: 16 Jan 2012, 20:21
Napisal/-a paradox
katere si pa uzel pa kje če ni skrivnost? Ker bi tudi js menjal svoje na meganu.. Ker mi te rumene niso ušeč

Objavljeno: 17 Jan 2012, 01:13
Napisal/-a Clio1,4
Imam tudi led žarnico na Clio II za osvetlitev tablice. Osvetljuje celotno tablico, brez temnih delov, ne sme biti nobena številka ali črka zatemnjena. Pa me ni še noben policaj ustavil, pa je že vozil za menoj. So pa bile naročene na Kitajskem in svetijo belo.

Slika

Re:

Objavljeno: 27 Feb 2012, 23:25
Napisal/-a domzikales
Clio1,4 napisal/-a:Imam tudi led žarnico na Clio II za osvetlitev tablice. Osvetljuje celotno tablico, brez temnih delov, ne sme biti nobena številka ali črka zatemnjena. Pa me ni še noben policaj ustavil, pa je že vozil za menoj. So pa bile naročene na Kitajskem in svetijo belo.

Slika
Vem, da ni za v temo ampak, bi te prosil če mi lahko poveš kje si jih naročil? Lahko na zs.

Re: Led žarnice za tablice in pozicije (Problemi z Policaji

Objavljeno: 28 Feb 2012, 02:45
Napisal/-a iRenault
Za osvetlitev registrske tablice imaš lahko LED, za pozicijo pa nisem prepričan.

LEDice dobiš poceni na bolhi, superstrela (http://www.superstrela.com" onclick="window.open(this.href);return false;) pa še kakšna stran bi se našla :)

Srečno!

Re: Led žarnice za tablice in pozicije (Problemi z Policaji

Objavljeno: 28 Feb 2012, 11:23
Napisal/-a domzikales
iRenault napisal/-a:Za osvetlitev registrske tablice imaš lahko LED, za pozicijo pa nisem prepričan.

LEDice dobiš poceni na bolhi, superstrela (http://www.superstrela.com" onclick="window.open(this.href);return false;) pa še kakšna stran bi se našla :)

Srečno!
Sem že naročval pri streli ogromno, ampak mi je tudi veliko crknalo teh ledic :) Mogoče imam to nesrečo, da zmeraj dobim kakšno takšno robo. Še pred kratkim sem naročil R5W led žarnico za osvetlitev tablice in mi je po parih dneh, ko je bilo malo bolj mrzlo crknala led žarnica (od 9diod mi delajo še samo 4) .

Re: Led žarnice za tablice in pozicije (Problemi z Policaji

Objavljeno: 28 Feb 2012, 12:07
Napisal/-a iRenault
Kok vatne LEDice pa kupuješ?
To uporabljaš tudi za notranjost?

Re: Led žarnice za tablice in pozicije (Problemi z Policaji

Objavljeno: 28 Feb 2012, 15:08
Napisal/-a domzikales
iRenault napisal/-a:Kok vatne LEDice pa kupuješ?
To uporabljaš tudi za notranjost?
Kupil sem takšno:
http://www.superstrela.com/katalog/led- ... s-12v.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Noter ne moreš te uporabljat zaradi tipa žarnice. Te za osvetlitev zadnje tablice so R5W (12V,0,45W) , za notranjost imam drugačen tip.

Re: Led žarnice za tablice in pozicije (Problemi z Policaji

Objavljeno: 04 Apr 2012, 20:34
Napisal/-a s56ac
Pozdravljeni !

Pravkar sem nabavil modro LED za osvetlitev tablice (sem mislil da je bela). Svetilnost je vredu, avto pa clio II. Znajo bit z policaji problemi ?

Re: Led žarnice za tablice in pozicije (Problemi z Policaji

Objavljeno: 04 Apr 2012, 22:27
Napisal/-a iRenault
s56ac napisal/-a:Pozdravljeni !

Pravkar sem nabavil modro LED za osvetlitev tablice (sem mislil da je bela). Svetilnost je vredu, avto pa clio II. Znajo bit z policaji problemi ?
Stupo napisal/-a:Svetilnost mora biti vsaj taka, kot jo odda mislim da 7W žarnica, ki je serijsko zadaj.
Barva je lahko bela ali rdeča.
Če izpolnjuješ vse od teh pogojev, ti ne bodo težili. :)
Pozicijske žarnice pa le imej.
Na žalost ti bojo težili. Sploh ker je modra, boš pomoje mel probleme prvič ko se boš v mraku peljal.

Re: Led žarnice za tablice in pozicije (Problemi z Policaji

Objavljeno: 05 Apr 2012, 18:32
Napisal/-a s56ac
Najlepša hvala... bo šla stara nazaj notr :)