Renault Clio 1.2 97 (Problemi z armaturko in še nekaj)
Objavljeno: 06 Avg 2011, 18:52
Pozdravljeni!
Imam sledeči problem. Namreč imam nekaj problemom z svojim malim avtom. Dobil sem ga od bratranca in je deloval brezhibno. Zadnje čase pa to vse malo heca. Torej moj prvi problem se je pojavil že pri armaturni plošči namreč ko prižgem luči mi so kontrolne lučke za luči enostavno crknile deluje le še kontrolna lučka za dolgi snop luči malo mi je nadležno ker ne vem če imam prižgane luči in stalno preverjam. Ok naslednji problem se pojavi pri vodi ki jo imam za brisalce namreč čim napolnim rezervar vode več kot pol in da pol kasneje pošpricam mi začne tečt voda v kabini zraven napeljave za ojačevalec torej na bom reku blizu skloplke sej meni nebi bil tak problem ampak ker čez pol leta bova z mamo zamenjala si avte bi rad odpravil napake. Torej 3 napaka ki se mi pojavlja ta nadležni avspuh je blizu tega da bo odpadu enkrat je že mojemu bratrancu in ga je na novo dal gor ampak se je začel že spet podobno obnašati postal je zelo glasen avto (sicer mene ne moti malo je sexy tako) ampak gre se zaradi policajev ker bi znali kej ku****. 4 problem pa je desna luč in sicer luči mam postavljeno na višino 0 ampak desna je tista problematika in se noče premikat ne gor ne dol ostala je dol in je nižja kot položaj 4 in so me že malo grdo gledali na tehničnem zaradi tega. Motorček se zbudi če ga malo dvignem gor ampak še vedno ne premakne luči gor nazaj. Je kakšen način da to ročno dvignem gor ker drugače se leva luč vidi dlje kot desna. 5 problem pa je podoben kot 2 le da čim želim špricat zadnjo šipo mi spet teče nekje pod armaturno voda to me niti ne moti nebi pa rad da bi kakšen stik se zgodil saj čim potipam spodaj se pojavi okoli kablov ki so napeljani odzadaj za zadnje luči.
Uff mogoče je preveč problemov ampak upam da usaj nekaj da se da odgovorit.
Imam sledeči problem. Namreč imam nekaj problemom z svojim malim avtom. Dobil sem ga od bratranca in je deloval brezhibno. Zadnje čase pa to vse malo heca. Torej moj prvi problem se je pojavil že pri armaturni plošči namreč ko prižgem luči mi so kontrolne lučke za luči enostavno crknile deluje le še kontrolna lučka za dolgi snop luči malo mi je nadležno ker ne vem če imam prižgane luči in stalno preverjam. Ok naslednji problem se pojavi pri vodi ki jo imam za brisalce namreč čim napolnim rezervar vode več kot pol in da pol kasneje pošpricam mi začne tečt voda v kabini zraven napeljave za ojačevalec torej na bom reku blizu skloplke sej meni nebi bil tak problem ampak ker čez pol leta bova z mamo zamenjala si avte bi rad odpravil napake. Torej 3 napaka ki se mi pojavlja ta nadležni avspuh je blizu tega da bo odpadu enkrat je že mojemu bratrancu in ga je na novo dal gor ampak se je začel že spet podobno obnašati postal je zelo glasen avto (sicer mene ne moti malo je sexy tako) ampak gre se zaradi policajev ker bi znali kej ku****. 4 problem pa je desna luč in sicer luči mam postavljeno na višino 0 ampak desna je tista problematika in se noče premikat ne gor ne dol ostala je dol in je nižja kot položaj 4 in so me že malo grdo gledali na tehničnem zaradi tega. Motorček se zbudi če ga malo dvignem gor ampak še vedno ne premakne luči gor nazaj. Je kakšen način da to ročno dvignem gor ker drugače se leva luč vidi dlje kot desna. 5 problem pa je podoben kot 2 le da čim želim špricat zadnjo šipo mi spet teče nekje pod armaturno voda to me niti ne moti nebi pa rad da bi kakšen stik se zgodil saj čim potipam spodaj se pojavi okoli kablov ki so napeljani odzadaj za zadnje luči.
Uff mogoče je preveč problemov ampak upam da usaj nekaj da se da odgovorit.