Stran 1 od 2

pesmi...mp3

Objavljeno: 23 Jun 2011, 22:57
Napisal/-a iceman89
zanima me s kod "kupujete" pesmi (mp3)...kateri program je najboljši za downloadat?? :roll:

Objavljeno: 23 Jun 2011, 23:02
Napisal/-a GHost14
Najdeš na youtube različico ki ti najbl odgovarja, potem pa tole:

http://www.video2mp3.net/index.php

:wink:

Objavljeno: 23 Jun 2011, 23:04
Napisal/-a iceman89
GHost14 napisal/-a:Najdeš na youtube različico ki ti najbl odgovarja, potem pa tole:

http://www.video2mp3.net/index.php

:wink:
to poznam...vseen hvala, sam ni tk kvalitetn zvok pol :?
mislu sm kej takiga kot je učasih bil e-mule...al kok že :)

Objavljeno: 23 Jun 2011, 23:17
Napisal/-a GHost14
Če najdeš na youtube HQ verzijo je tud v mp.3 pol dobr zvok :wink:

Drugače pa je zdej Ares popularn:
http://aresgalaxy.sourceforge.net/

Objavljeno: 23 Jun 2011, 23:20
Napisal/-a dr__de
limewire

Objavljeno: 24 Jun 2011, 00:15
Napisal/-a UrbanD
torrent :) na what.cd maš miljon muske :wink:
Drugač pa tut na eMule se še najde kej, ampak se morš povezat na taprav server, drugač so sami fake-i.

Objavljeno: 24 Jun 2011, 11:02
Napisal/-a iceman89
UrbanD napisal/-a:torrent :) na what.cd maš miljon muske :wink:
Drugač pa tut na eMule se še najde kej, ampak se morš povezat na taprav server, drugač so sami fake-i.
na what.cd ne najdem nikjer register :roll:

Objavljeno: 24 Jun 2011, 12:56
Napisal/-a dr__de
clio open napisal/-a:
dr__de napisal/-a:limewire
Pa moraš pazit, da niso fajli velki 32 kB :lol:
pa odkar je limewire pirate je tud mal bol hecn ko se nalaga
Slika
:lol:

Objavljeno: 24 Jun 2011, 16:24
Napisal/-a adriano
iceman89 napisal/-a:na what.cd ne najdem nikjer register :roll:
js tud ne :oops:

Objavljeno: 24 Jun 2011, 23:01
Napisal/-a IcEm4n
ma tisto konvertiranje z youtube-a ni pol p**de mrzle vode vredno (če iščeš dobro kvaliteto mp3-ja).

Najboljše je preko torrenta. Za tujo musko maš teh trackerjev malo morje. Ni vrag, da ne bi najdu željeno musko v dobri kvaliteti.

Objavljeno: 06 Avg 2011, 19:21
Napisal/-a alexmarsic
Poskusi z beemp3.com in mp3center.si jaz najdem več ali manj tu kar iščem

Objavljeno: 06 Avg 2011, 22:01
Napisal/-a IcEm4n
ja, če si zadovoljen s kvaliteto 128kbps

Objavljeno: 06 Avg 2011, 22:05
Napisal/-a alexmarsic
Nevem no jaz sem našu kar nekaj med 220KBPS in 320Kbps... Je pa res da če rabiš za avto čim boljše.. Učasih se spolnem da je bil Imesh in E-mule dober za najt kvalitetne komade

Objavljeno: 06 Avg 2011, 22:53
Napisal/-a Stupo
Na partisu imaš tudi kar precej izbire! :wink:

Objavljeno: 06 Avg 2011, 23:07
Napisal/-a alexmarsic
+1 za partis