K-tec Racing

Informacije in naročila o skupinskih nakupih
Uporabniški avatar
MarcY
Prispevkov: 349
Pridružen: 13 Maj 2007, 16:54
Kraj: Stranice

Odgovor Napisal/-a MarcY »

UrbanD napisal/-a:
MarcY napisal/-a:
Bucko99 napisal/-a:@UrbanD: kako to mislis ''še pa še dela'' ?
Sicer pa verjetno neka kvaliteta ni to za tak denar, kokr sm pol mal gledu kaj se da dobit... ne bi pa rad da mi pol skos neki cvil pa piska :)

@kmetek: sorry za smetenje :oops:
Tud kvalitetne ploščice ala ferodo ds cvilijo, vsaj meni.
Drugače pa raje kupi navadne diske in boljše ploščice, ferodo ds2500 :D
Ja luknje na diskih se zlo rade zapacajo oz. zamašijo in pol če jih ne pucaš redno, ti lahko fino uničjo disk :wink:

Ja, Ferodo DS2500 cvilijo ko se ustavljaš npr. na semafor, ampak men je kul zvok :D Marsikomu bi bil annoying, ampak jz pozabm na vse to, ko se pelm čez rakitno do cerknice 8)
Točno tako, čist preden počaka avto pri mali hitrosti ko malo pritisneš cvilijo, sicer men je annoying, ampak bom preživel :D Sreča da je korist od njih večja kot cviljenje :P
Drugače pa diski z luknjami, ki so low budget so samo za avto show, uporabnost pa je druga stvar. Raje navadne diske in bolj agresivne ploščice, pa si zmagal. Potem pa še raje kako boljšo zavorno olje.
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Ko si ravno omenil olje, kje pri nas se da dobit ATE Super blue?

Torej vsi interesenti mi pišite magar na PM, če bo kdo naročil zraven lahko še mal počakam, če ne pa naročim zelo v kratkem.

Če bi rad kdo boljše zavore, nej prvo proba recimo Fritech ploščice, cenejš kot recimo Ferodo, pa naj ne bi bile kej dost slabš. Cviljenje je pač davek ki ga plaščaš, tko kot trdota pri nizkem avtu :wink:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
MarcY
Prispevkov: 349
Pridružen: 13 Maj 2007, 16:54
Kraj: Stranice

Odgovor Napisal/-a MarcY »

kmetek napisal/-a:Ko si ravno omenil olje, kje pri nas se da dobit ATE Super blue?

Torej vsi interesenti mi pišite magar na PM, če bo kdo naročil zraven lahko še mal počakam, če ne pa naročim zelo v kratkem.

Če bi rad kdo boljše zavore, nej prvo proba recimo Fritech ploščice, cenejš kot recimo Ferodo, pa naj ne bi bile kej dost slabš. Cviljenje je pač davek ki ga plaščaš, tko kot trdota pri nizkem avtu :wink:
Baje ima autocommerce, sem bil v Mbju pa niso imeli, rekel je sicer da bi lahko naročil iz Lj, tako da tam imajo pomoje, drugače je komaj vedel za kaj se gre in tudi našel ni kataloške in nič.
Sem pa osebno vzel ate super blue iz nemškega ebaya, blo doma v treh dneh, pa par evrov dražje kot v Lj, zaradi poštnine.
Vprašaj v Ljubljani, bi mogli imeti.
Uporabniški avatar
GHost14
Prispevkov: 530
Pridružen: 03 Jun 2011, 10:24

Odgovor Napisal/-a GHost14 »

Pr nas u Dolini ga ima Armobil :wink: Sm ga kupu en mesec nazaj - ATE Super blue racing - 1 liter -> 18€
Renault Megane II 1.6 16v - nič več
Renault Megane grandtour III 1.5 dci GT line
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

V Podgori? Mater sej na konc ga bom še pred nosom najdu, prej pa klicaru pa nč najdu :lol:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
GHost14
Prispevkov: 530
Pridružen: 03 Jun 2011, 10:24

Odgovor Napisal/-a GHost14 »

Ja u Podgori ja :D Če ga lih slučajno nima, ga bo pa naroču. Ma zanč k sm šu jst iskat ga je meu na zalogi. Pa še pocen se mi je zdelo (čeprou ga je kolega kupu en teden prej za 16€ :lol: ). Zapel se do dol pa prašej :wink:
Renault Megane II 1.6 16v - nič več
Renault Megane grandtour III 1.5 dci GT line
Uporabniški avatar
Bucko99
Prispevkov: 201
Pridružen: 01 Feb 2011, 22:58

Odgovor Napisal/-a Bucko99 »

UrbanD & MarcY: hvala za nasvete, vidim da bi bil tisti komplet res bolj brca v temo :?
Sem se malce pozanimal tako da bom v prihodnosti najprej menjal samo vse ploščice. Cviljenje me pomoje ne bo preveč motilo, sj mam ob normalni vožnji ponavad muzko bl naglas, tko da se itak nc druzga ne slis :P :D
Clio 1.6 GT
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

V začetku tedna naročim, če se kdo najjde ok, če ne pa tudi.
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Samo kot opozorilo vsem lastnikom in potencialnim kupcem K-TECkovih pletenih zavornih cevi sporočam, da se mi je v dobrem letu strgala že druga cev.
Po dveh mesecih prva na desni strani pri priključku na čeljusti in danes še na levi strani kjer se štuka z plehnato cevjo.

Tisti, ki si te cevi že lastite jim posvečajte malo pozornosti z raznimi pregledi.

Lp
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3702
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Nevem kwa je s tem ampak očitno majo res kako serijo slabe robe ker men je kak mesec nazaj začel pokat levi sprednji hard top mount in je vsakič glasnej. Sm že razdru vse in zgleda je ležaj zjeban. Sm jim pisu in nč niso hotl sličat o zamenjavi.
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Men so lani brez problemou poslali drugo cev (zahvala gre UrošR-u) vendar 2x ali celo 3x napačno.
Kaj bo zdej ne vem me pa niti ne mika več imet teh cevi na avtomobilu. Idelano bi bilo, da bi se vrnil denar ker 80€ za škart robo ni tako malo.
Imel sem blazno srečo, da se mi je prva pretrgala na parkirišču to pa sem odkril doma ker če bi se to zgodilo na kaki Rakitni ali pa v ponedeljek ko sem se vračal iz morja bi bila res štala. Najbol zanimivo je to ker imajo "doživljensko" garancijo zaradi česar sem jih tudi kupil, da bo ja mir s tem pa imam še več dela in skrbi.
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Še tukaj, lastniki Clio-v RS in Megane-ov 1.6 16V, dejte pogledat kako so te gibljive cevi priključene. Pri Clio-tih bi mogla bit na tisti strani ki je karoserija vodoravno, na čeljusti pa poševno proti nazaj in noter (sredini avta). Lahko da je pri RS-u drugače, samo vseeno si ne morjo bit nasproti, torej ena gor ena dol. Ker zna bit fora v tem da imaš preveč na S cevi (zarad Megane-ovih čeljusti). Poročajte, da ne pride do kakšne neumnosti slučajno :wink:

Drugače sam čakam na te cevi že 3 tedne, tako da ali jim jih je masovno zmanjkalo, ali pa je res kakšen problem z njimi, ker trenutno jih nimajo na zalogi, tako da nekaj se kuha.

@Urban: Pa ko na novo podmažeš je vseeno čutit luft? Je blo skoz namazano?
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3702
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Ja smo dal vn pa vse podmazal pa nazaj in je blo en dan ok pol pa spet isto. Jah, namazan je blo skos... Takrat ko sm mel nesrečo pa pač ne ker je vse spralo :shock: ampak nevem zakaj je to šele zdej začel delat in ne takoj takrat ko sem se spet začeu vozt...
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Ja če ležaj laufa na suho pri višjih obratih hitro zariba, če se pa obrača samo za par ° pa ne bo tko hitro. Ena izmed opcij. Sam glede na ceno bi mogu bit večen :roll:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

če bo kdo v bližnji prihodnosti kaj naročal naj tle napiše :wink:
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Odgovori