clio 1.8 16v l.92- obnova

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
biste
Prispevkov: 296
Pridružen: 19 Feb 2011, 18:17
Kraj: Žiri

clio 1.8 16v l.92- obnova

Odgovor Napisal/-a biste »

Kot že veste sem kupil cliota 1.8 16v dokaj ohranjenga.. vendar sem se lotil obnove celotnega avtomobila. Moj namen je avtomobil spravit u origninalno stanje, razen luči, feltn toj pa to. Kupil sem ga u Ilirski Bistrici od Aleksa...
Motorja se bom lotil pa pozimi delal bom komplet generalko.. avtomobil nameravam pa jeseni zapeljati v garažo pa bo tm počakal do pomladi.. Tukaj je pa še nekaj slikc...
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Lp:)!
Zadnjič spremenil biste, dne 05 Nov 2011, 05:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tadej
Prispevkov: 3232
Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a Tadej »

Lep, sam distančniki mu manjkajo za popolen izgled...
Uporabniški avatar
biste
Prispevkov: 296
Pridružen: 19 Feb 2011, 18:17
Kraj: Žiri

Odgovor Napisal/-a biste »

Tadej napisal/-a:Lep, sam distančniki mu manjkajo za popolen izgled...
mogoče bom dal 1 cm debele distančnike... katere mi je dal aleks zraven so predebeli... drgne spredaj in zadaj...
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Raje daj gor kake lepe 16ke in pa te do roba pa bo. Platišča katera imaš gor so prevelika in nikakor ne pašejo na avto.

Drugače pa pohvale za obnovo in vso srečo pri vožnji.
Uporabniški avatar
biste
Prispevkov: 296
Pridružen: 19 Feb 2011, 18:17
Kraj: Žiri

Odgovor Napisal/-a biste »

nightmare napisal/-a:Raje daj gor kake lepe 16ke in pa te do roba pa bo. Platišča katera imaš gor so prevelika in nikakor ne pašejo na avto.

Drugače pa pohvale za obnovo in vso srečo pri vožnji.
hvala:)
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

biste napisal/-a:
nightmare napisal/-a:Raje daj gor kake lepe 16ke in pa te do roba pa bo. Platišča katera imaš gor so prevelika in nikakor ne pašejo na avto.

Drugače pa pohvale za obnovo in vso srečo pri vožnji.
hvala:)
lep nimaš kej si pa hiter pošlihtu glede avta, dober rje verjeten ni blo velik...drgač tk ko je rekel night felge mu nikakor ne pašejo...boljš da prodaš pa si vzameš take kot ma night..magari v 17coll izvedi...od primaracing lahko dobiš vse 4 mislim da za 480€ in izgled bo speedline 2012 kar bo 100000x boljš in že tm lahko izbereš belo barvo :wink:

http://www.primaracing.com/ProductDetai ... ?pid=33767
Uporabniški avatar
biste
Prispevkov: 296
Pridružen: 19 Feb 2011, 18:17
Kraj: Žiri

Odgovor Napisal/-a biste »

wily napisal/-a:
biste napisal/-a:
nightmare napisal/-a:Raje daj gor kake lepe 16ke in pa te do roba pa bo. Platišča katera imaš gor so prevelika in nikakor ne pašejo na avto.

Drugače pa pohvale za obnovo in vso srečo pri vožnji.
hvala:)
lep nimaš kej si pa hiter pošlihtu glede avta, dober rje verjeten ni blo velik...drgač tk ko je rekel night felge mu nikakor ne pašejo...boljš da prodaš pa si vzameš take kot ma night..magari v 17coll izvedi...od primaracing lahko dobiš vse 4 mislim da za 480€ in izgled bo speedline 2012 kar bo 100000x boljš in že tm lahko izbereš belo barvo :wink:

http://www.primaracing.com/ProductDetai ... ?pid=33767
rje rez ni blo nbene razen zadnja desna obroba ki semo jo zamenja... cc u 1 mescu sm ga uštimal... zdj pa postopoma naprej... prvo zdj motor pa sedeži... itd...
drugače pa kakšne dimenzije gum gredo na te feltne 17 col? 205/40 ?
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

biste napisal/-a:
wily napisal/-a:
biste napisal/-a: hvala:)
lep nimaš kej si pa hiter pošlihtu glede avta, dober rje verjeten ni blo velik...drgač tk ko je rekel night felge mu nikakor ne pašejo...boljš da prodaš pa si vzameš take kot ma night..magari v 17coll izvedi...od primaracing lahko dobiš vse 4 mislim da za 480€ in izgled bo speedline 2012 kar bo 100000x boljš in že tm lahko izbereš belo barvo :wink:

http://www.primaracing.com/ProductDetai ... ?pid=33767
rje rez ni blo nbene razen zadnja desna obroba ki semo jo zamenja... cc u 1 mescu sm ga uštimal... zdj pa postopoma naprej... prvo zdj motor pa sedeži... itd...
drugače pa kakšne dimenzije gum gredo na te feltne 17 col? 205/40 ?
a ti maš 16ke? ja drgač gre brez da čoha 205,215 40 R17 ni noben problem, ima dosti placa, če pogledaš v mojo temo sem mel jst na cliu 17ke pa 205 gumo pa je še blo ogromen lufta....drgač pa une bele ko sem dal link maš tud 16coll če bi hotel met.
Uporabniški avatar
biste
Prispevkov: 296
Pridružen: 19 Feb 2011, 18:17
Kraj: Žiri

Odgovor Napisal/-a biste »

wily napisal/-a:
biste napisal/-a:
wily napisal/-a: lep nimaš kej si pa hiter pošlihtu glede avta, dober rje verjeten ni blo velik...drgač tk ko je rekel night felge mu nikakor ne pašejo...boljš da prodaš pa si vzameš take kot ma night..magari v 17coll izvedi...od primaracing lahko dobiš vse 4 mislim da za 480€ in izgled bo speedline 2012 kar bo 100000x boljš in že tm lahko izbereš belo barvo :wink:

http://www.primaracing.com/ProductDetai ... ?pid=33767
rje rez ni blo nbene razen zadnja desna obroba ki semo jo zamenja... cc u 1 mescu sm ga uštimal... zdj pa postopoma naprej... prvo zdj motor pa sedeži... itd...
drugače pa kakšne dimenzije gum gredo na te feltne 17 col? 205/40 ?
a ti maš 16ke? ja drgač gre brez da čoha 205,215 40 R17 ni noben problem, ima dosti placa, če pogledaš v mojo temo sem mel jst na cliu 17ke pa 205 gumo pa je še blo ogromen lufta....drgač pa une bele ko sem dal link maš tud 16coll če bi hotel met.
ja vem ja sem pogledal ma jz mam trenutno gor 205/40 17... brez distančnikov nič ne drgne... distančnike bom gor dav malo ožje kot mi jih je dav zraven pol bomo pa vidl...
Uporabniški avatar
umlinar
Prispevkov: 829
Pridružen: 20 Maj 2008, 18:10
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a umlinar »

Kaj vidva se nista slisala za ET???? Lahk mas 15ke, pa ti bo cohalo po blatniku, ce bo prevelik ET.
A kaj je ET? Razdalja med srediscem pnevmatike in nalezne povrsine platisca na pesto.

Biste - kaksna sirina pnevmatike gre na doloceno platisce je pa odvisno predvsem od sirine platisca. 6×16 (ozka) ali 7,5×16 (siroka) dimenzije so v colah oz. inčih.
Renault Laguna II 2.2dci Privilege - What else is left for the great ones!?
Uporabniški avatar
biste
Prispevkov: 296
Pridružen: 19 Feb 2011, 18:17
Kraj: Žiri

Odgovor Napisal/-a biste »

umlinar napisal/-a:Kaj vidva se nista slisala za ET???? Lahk mas 15ke, pa ti bo cohalo po blatniku, ce bo prevelik ET.
A kaj je ET? Razdalja med srediscem pnevmatike in nalezne povrsine platisca na pesto.

Biste - kaksna sirina pnevmatike gre na doloceno platisce je pa odvisno predvsem od sirine platisca. 6×16 (ozka) ali 7,5×16 (siroka) dimenzije so v colah oz. inčih.
vem jz to... drgač pa nesmem met ne prevelikga ne premejhnga k čene bom pa blatnik zjebu in bo poču...
Uporabniški avatar
umlinar
Prispevkov: 829
Pridružen: 20 Maj 2008, 18:10
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a umlinar »

ce ves potem pa povej kak et mas na teh 17kah, da se bo vedl o cem govoris, sicer nima smisla razglabljat sploh o teh stvareh ... kaj gre in kaj ne.
Renault Laguna II 2.2dci Privilege - What else is left for the great ones!?
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

umlinar napisal/-a:Kaj vidva se nista slisala za ET???? Lahk mas 15ke, pa ti bo cohalo po blatniku, ce bo prevelik ET.
Očitn tud ti nis čist zihr kaj je ET oz. kako se ga gleda. :P
Uporabniški avatar
koto
Prispevkov: 214
Pridružen: 18 Maj 2010, 12:20
Kraj: Domžale okolica

Odgovor Napisal/-a koto »

Če bo ET prevelik bo feltna preveč notri prišla, če bo ET premajhen pa feltna preveč vn pride...
Uporabniški avatar
Liquid
Prispevkov: 1627
Pridružen: 25 Jun 2005, 17:50
Kraj: Tolmin

Odgovor Napisal/-a Liquid »

Sem mogoče videl ta avto nekaj časa nazaj v Idrskem, pri Kobaridu?
1991 R19 GTS 1.4
1999 Megane RT 1.6 16V
2011 Megane Grandtour GT-line 1.5 dCi
2010 Trafic Passenger 2.0 dCi
2013 Laguna Grandtour Black Edition 4Control 2.0 dCi
Odgovori