senzor temperature
Objavljeno: 27 Feb 2011, 14:19
megan coupe 1 letnik 2002
zunanjo teperaturo mi kaže za cca 30-40 stopinj več kot je zunaj.
kaj je lahko vzrok? senzor ali še kaj drugega?
je ta "prikazana" temperatura povezana z delovanjem navadne klime???
Hvala in lp
zunanjo teperaturo mi kaže za cca 30-40 stopinj več kot je zunaj.
kaj je lahko vzrok? senzor ali še kaj drugega?
je ta "prikazana" temperatura povezana z delovanjem navadne klime???
Hvala in lp