Stran 1 od 2

Renault Clio III Avtoradio CD/MP3

Objavljeno: 24 Feb 2011, 12:38
Napisal/-a elvo87
Lepo pozdravljeni vsi skupaj!

V Cliotu imam original avtoradio, ki bere MP3/CD, stvar je takšna, da ko vstavim kakšen MP3 cd.. (nov cd, nepoškodovan) mi ene pesmi bere.. ene par komadov pa ne (4/80 - na računalniku in glasbenem stolpu delujejo vse pesmi), med vožnjo mi pa vse pesmi vsake toliko prekinja za 1/2 sekunde recimo, ne vem a je problem v luknjah na cesti ali kaj.. KER ko vstavim navaden Audio CD.. mi pa bere vseh 18 pesmi brez problema in tudi prekinjanja med vožnjo ni. Zanima me če ima še kdo podobno izkušnjo oz. takšen problem?

Najlepša hvala za vašo pomoč in odgovore.

Lepo pozdravljeni!

Re: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3

Objavljeno: 24 Feb 2011, 13:51
Napisal/-a Stupo
Poskušaj zapečti še en CD z majhno hitrostjo (npr od 4x do 16x) in poročaj, če bo bral brez težav.
Kateri radio pa imaš, če jo možno prilepi sliko.

Re: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3

Objavljeno: 27 Feb 2011, 17:34
Napisal/-a robertp
elvo87 napisal/-a:Lepo pozdravljeni vsi skupaj!

V Cliotu imam original avtoradio, ki bere MP3/CD, stvar je takšna, da ko vstavim kakšen MP3 cd.. (nov cd, nepoškodovan) mi ene pesmi bere.. ene par komadov pa ne (4/80 - na računalniku in glasbenem stolpu delujejo vse pesmi), med vožnjo mi pa vse pesmi vsake toliko prekinja za 1/2 sekunde recimo, ne vem a je problem v luknjah na cesti ali kaj.. KER ko vstavim navaden Audio CD.. mi pa bere vseh 18 pesmi brez problema in tudi prekinjanja med vožnjo ni. Zanima me če ima še kdo podobno izkušnjo oz. takšen problem?

Najlepša hvala za vašo pomoč in odgovore.

Lepo pozdravljeni!
Res zanimivo, jest tudi v Modusu nimam problemov, pečem pa z 8x hitrostjo.

Objavljeno: 28 Feb 2011, 18:40
Napisal/-a elvo87
Sem probal z manjšo hitrostjo, ampak je enako. Pač sem pa tja kakšno pesem prekine.. kot da bi preskočil cd..

Slika

Objavljeno: 07 Mar 2011, 01:38
Napisal/-a elvo87
nihče nima oz ni imel podobne ali enake izkušnje? ... ne vem, kaj bi bilo za naredit.. ali je pač tko kot je in se je treba sprijaznit?... ponavljam da navaden audio cd.. ne prekinja in deluje brezhibno.. ko pa vstavim mp3.. pa sem pa tja prekinja pesmi..

Objavljeno: 07 Mar 2011, 16:06
Napisal/-a Stupo
Možno da ti pekač čudno zapeče, ali pa da raido ne prebere dobro.
Če se ti to večkrat zgodi in če je avto še v garanciji, pelji na servis.

Objavljeno: 08 Mar 2011, 22:18
Napisal/-a elvo87
Ne vem če je možno da slabo zapeče.. Ker na računalniku in glasbenem stolpu predvaja brez problema. Zamenjal sem že par cdjev in je pri vseh enako.. vsi so pa na novo spečeni torej nepoškodovani. Avto je še v garanciji.. bi bilo za servis?..

Objavljeno: 09 Mar 2011, 07:29
Napisal/-a robertp
elvo87 napisal/-a:Ne vem če je možno da slabo zapeče.. Ker na računalniku in glasbenem stolpu predvaja brez problema. Zamenjal sem že par cdjev in je pri vseh enako.. vsi so pa na novo spečeni torej nepoškodovani. Avto je še v garanciji.. bi bilo za servis?..
Itak. Pa pazi, da ti kekci ne bodo provalili, da znamka tvojih medijev ni na seznamu podprtih...

Objavljeno: 09 Mar 2011, 07:42
Napisal/-a ManIAK
Mogoče bi probal še z kakšnim originalnim CD-jem.?

Objavljeno: 09 Mar 2011, 07:54
Napisal/-a robertp
ManIAK napisal/-a:Mogoče bi probal še z kakšnim originalnim CD-jem.?
Kje maš pa originalen MP3 medij posnet?

Objavljeno: 09 Mar 2011, 12:13
Napisal/-a elvo87
ManIAK napisal/-a:Mogoče bi probal še z kakšnim originalnim CD-jem.?
Sem omenil, da mi navadne audio cd-je bere lepo v prvem postu..

Objavljeno: 09 Mar 2011, 15:14
Napisal/-a Stupo
Pelji na servis, pa probajte na kakšnem drugem avtomobilu, ki ima enak radio. :wink: Če bom tam delovalo kot mora, ti ga bodo zamenjali.

Objavljeno: 09 Mar 2011, 22:14
Napisal/-a dci
meni se je zgodilo 2x odkar imam v lasti avto, da je zašteku, izpiše ERROR in nič ne pomaga, kot da ugasnem avto in ponovno vžgem.

Error je samo za CD predvajalnik, radio deluje normalno. Sumim CD-je, ne glede na hitrost zapisovanja, je tale štanc industrija prevče štanc.

Objavljeno: 09 Mar 2011, 23:26
Napisal/-a SomeOne989
Pri meni so bili isti problemi. Zapeči isti CD 2x in preveri če ti istih komadov ne predvaja. Če ti istih ne, je problem v kvaliteti mp3-ja. Nekaterih bitrate-ov ne podpirajo avtoradiji oz slabših ali boljših kvalitet ne predvajajo (vsaj ne nizkocenovni radiji). Isti problem sem imel pri C3 2010 in pri C4 2011. Tko da možno je da je to to. LP

Objavljeno: 10 Mar 2011, 00:05
Napisal/-a elvo87
So mp3 datoteke in sicer so vse pesmi z 320kbps bitrate.