LAGUNA II 16 16V NE PRIŽGE!!
Objavljeno: 20 Feb 2011, 22:05
Prosim za nasvet.
Kaj bi lahko bil vzrok da mi avto ne prižge.
Včeraj je normalno prižgal danes pa ne .
Kontrolna lučka za blokado se ugasne ko vstavim kartico.
Ko pritisnem start normalno vergla.
Ima kdo kakšno idejo ?
Kaj bi lahko bil vzrok da mi avto ne prižge.
Včeraj je normalno prižgal danes pa ne .
Kontrolna lučka za blokado se ugasne ko vstavim kartico.
Ko pritisnem start normalno vergla.
Ima kdo kakšno idejo ?