Stran 1 od 1

LAGUNA II 16 16V NE PRIŽGE!!

Objavljeno: 20 Feb 2011, 22:05
Napisal/-a marko121
Prosim za nasvet.

Kaj bi lahko bil vzrok da mi avto ne prižge.
Včeraj je normalno prižgal danes pa ne .
Kontrolna lučka za blokado se ugasne ko vstavim kartico.
Ko pritisnem start normalno vergla.
Ima kdo kakšno idejo ?

Objavljeno: 20 Feb 2011, 22:13
Napisal/-a FRS1800
Bencinska pumpa dela?....

Objavljeno: 21 Feb 2011, 11:26
Napisal/-a pantera
Poglej še senzor mrtve točke

Objavljeno: 22 Feb 2011, 00:06
Napisal/-a Laguna2009
Očisti senzor vžiga

Objavljeno: 22 Feb 2011, 23:04
Napisal/-a Tommy30
Laguna2009 napisal/-a:Očisti senzor vžiga
Jaz sem istega mnenja..preglej tudi kontakt, ker ga moraš itak odklopit ko odšraufaš ven motorček prostega teka...
Motorček očisti z sprejem- dekonzervacija diskov in potem spihaj z pritiskom...načeloma bi mogl delat če je tle vzrok napake

Objavljeno: 22 Feb 2011, 23:05
Napisal/-a Tommy30
Aja zadeva pa stoji levo od lopute zraka...