Piskanje benz pumpe clio 97 Fidji?
Objavljeno: 06 Feb 2011, 12:39
Avto ima 200.000 prevozenih in ce zunaj stojis za avto m se tko malo slisi piskanje vrjetno benz pumpe, ali je to normalno ali je mozno da kmalu crkne? Jest sem navajen da sem to cviljenje poslusal na bravotu in mislim da na ostalih cliotih tudi, tko da nevem ali sem preobcutljiv ali kaj?