Stran 1 od 1

Piskanje benz pumpe clio 97 Fidji?

Objavljeno: 06 Feb 2011, 12:39
Napisal/-a markob
Avto ima 200.000 prevozenih in ce zunaj stojis za avto m se tko malo slisi piskanje vrjetno benz pumpe, ali je to normalno ali je mozno da kmalu crkne? Jest sem navajen da sem to cviljenje poslusal na bravotu in mislim da na ostalih cliotih tudi, tko da nevem ali sem preobcutljiv ali kaj?

Objavljeno: 06 Feb 2011, 14:22
Napisal/-a Doctor DJ
normalno ;)

Objavljeno: 09 Feb 2011, 10:04
Napisal/-a schik
Dokler piska dela :D
To je čist normalno, meni je na cliotu 3 leta piskalo.

Objavljeno: 13 Feb 2011, 23:09
Napisal/-a silvo
FIDJI-ja mam že 4leta in pol, piska že od vsega začetka in dela normalno. dokler piska veš da dela!!! :)