Elektrika vlečna kljuka megane
Objavljeno: 21 Dec 2010, 10:17
Pozdravljeni,
Imam zmontirano vlečno kljuko, nimam pa še zvezane elektrike. Avtoelektrčar za 10 eur s sponkami spne žice, ampak jaz bi sam.
Kje in kako spnem žice od kljuke? Ali vseh 7 žic speljem na eno stran, ali 3 na eno 4 na drugo stran? Idealno bi bilo če bi že obstajal kak konektor, ampak ga baje ni.
In kako jih spnem, s ponkami, olupim žice pa pricinem, pri konektorjih od luči ali bolj stran?
Načrt imam kam gre katera žica, zanima me kje in kako se najbolj pogosto to priklopi?
Hvala.
Imam zmontirano vlečno kljuko, nimam pa še zvezane elektrike. Avtoelektrčar za 10 eur s sponkami spne žice, ampak jaz bi sam.
Kje in kako spnem žice od kljuke? Ali vseh 7 žic speljem na eno stran, ali 3 na eno 4 na drugo stran? Idealno bi bilo če bi že obstajal kak konektor, ampak ga baje ni.
In kako jih spnem, s ponkami, olupim žice pa pricinem, pri konektorjih od luči ali bolj stran?
Načrt imam kam gre katera žica, zanima me kje in kako se najbolj pogosto to priklopi?
Hvala.