pioneer deh 3200ub težava
Objavljeno: 28 Okt 2010, 10:14
lp
kupil sem nov radio pioneer deh 3200ub imam težavo ko vstavim usb mi napiše ERROR-23
ali ve mogoče kdo za rešitev? če je slučajno napaka na radiu?
kupil sem nov radio pioneer deh 3200ub imam težavo ko vstavim usb mi napiše ERROR-23
ali ve mogoče kdo za rešitev? če je slučajno napaka na radiu?