Stran 1 od 1

pioneer deh 3200ub težava

Objavljeno: 28 Okt 2010, 10:14
Napisal/-a pishek
lp
kupil sem nov radio pioneer deh 3200ub imam težavo ko vstavim usb mi napiše ERROR-23
ali ve mogoče kdo za rešitev? če je slučajno napaka na radiu?

Objavljeno: 28 Okt 2010, 10:18
Napisal/-a oorosh
Napaka je v usb ključu, formatiraj ga v FAT32 formatu, na novo naloži glasbo in bo delalo.

Objavljeno: 28 Okt 2010, 10:24
Napisal/-a Kyrius
kot je že oorosh napisal. Radio ne bere ntfs. kakšnega naslova če je zlo dolg ti ne bo b celoti pokazal, igral pa bo ;)

Objavljeno: 28 Okt 2010, 18:18
Napisal/-a pishek
hvala za odg
saj me je čudilo ker mi je drug ključek normalno zaznal in mi ni bilo jasno. še 1x hvala za pomoč