Raceland kolektor

Modifikacije vozil
Odgovori
Uporabniški avatar
MarcY
Prispevkov: 349
Pridružen: 13 Maj 2007, 16:54
Kraj: Stranice

Raceland kolektor

Odgovor Napisal/-a MarcY »

Lp imam megane coupe 1 ph 2, 1.6 16v, pa sem gledal kolektor od raceland za clio II 1.4 16v in 1.6 16V, na pogled sta enaka kot za mojega megana. Mogoče ima kdo kakšne informacije, če bi to pasalo na mojega, ter če se ve za koga, ki bi bil pripravljen to upajsat na mojega? Ker 500+evrov mi ni za devat za supersprintovega.
http://www.raceland.com/producten/ro-hc ... en-1.6-16v
Hvala Marko
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

paše tud na megana, mi smo dal iz clia 1.6 16v na laguno 1.6 16v kolektor, pa se je vse lepo usedel, pa lagunca gre prav fajn z drugim kolektorju, ker clio je mel že iz rosfrei-a materiala, laguna pa gus, tako da se poznal malce na pospeških ampak zarad teže pa sept ni blo nevem kaj :D
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Večina 1.4 in 1.6 ima enake luknje, tko da paše med sabo.

Glede price/performance so eni boljših.

Ti bojo pa znali tisti ki so bolj iz "foha" povedat da s tem ne boš skoraj nič pridobil če ne boš menjal komplet izpuha + optimizacija :roll:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
Tadej
Prispevkov: 3232
Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a Tadej »

Kaj pa če bi njim pisal pa jih vprašal? Pomoje bi mogli kej tazga vedet...
Uporabniški avatar
Drmo.JR
Prispevkov: 337
Pridružen: 23 Apr 2006, 09:17
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a Drmo.JR »

Malo se bo poznalo, nekih bajnih razlik pa ne bo. Če paše pa nebi vedel z glave. Je pa definitivno boljše od originala,
Slika http://www.enigma-motorsport.si" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
MarcY
Prispevkov: 349
Pridružen: 13 Maj 2007, 16:54
Kraj: Stranice

Odgovor Napisal/-a MarcY »

Hvala za odgovore.
Gre se mi za to ker je moj trenutno že varjen in mislim da se ponovno poslavlja. Zakaj pa ne potem raje inox od racelanda, srednjega lonca nimam, zadaj je magnaflow, katalizator še nekot rešim z bolj pretočnim, pa če dam drug kolektor, bi se že moglo malo poznat po optimizaciji.
Bom po sej vrjetnosti naročil, vrjamem pa da ni to plug and play vrjanta, ampak bo potrebno par modifikacij da se bo čisto prilegalo. Kam iti na montažo? :D
Odgovori