Stran 1 od 2

Komp se resetira

Objavljeno: 19 Jun 2010, 19:34
Napisal/-a obi
Torej probleme mi dela moj star komp. Kr na lepem se resetira, lahko laufa normalno par dni lahko pa v eni uri 5 krat reset naredi. Reset se naredi brez bilo kakšnega opozorila. Disk je bil preverjen, gonilniki so vsi ok, rami so ok - bli preverjeni, temperatura vseh komponent je ob izklopu normalna... Edino kar dobim je chrash report po tem ko se komp reštarta


C:\DOCUME~1\UPORAB~1\LOCALS~1\Temp\WERa3ed.dir00\Mini061910-07.dmp
C:\DOCUME~1\UPORAB~1\LOCALS~1\Temp\WERa3ed.dir00\sysdata.xml


BCCode : 10000050 BCP1 : F4E35CA0 BCP2 : 00000000 BCP3 : 8057AFDB
BCP4 : 00000003 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1

Je komu kaj več jasno k men.

Objavljeno: 19 Jun 2010, 20:16
Napisal/-a Tadej
Pomoje ti je ram šel... stestiraj ga...

Objavljeno: 19 Jun 2010, 20:26
Napisal/-a Doctor DJ
probaj ram
prepihaj komp
preveri kable ki napajajo matično ploščo

Objavljeno: 19 Jun 2010, 21:05
Napisal/-a obi
hmmm rame sem pretestiral - ram tester... zadeve ki so na hirens boot cd pa so ok bom pa probu, kabli so ok, spihan je bil..
Se prav bom rame probu še enkrat. (like tenth time)

Objavljeno: 19 Jun 2010, 21:50
Napisal/-a jero_13
Napajalnik mogoče?? to je tud men delal, sm menju napajalnik pa je blo ql poj :)

Objavljeno: 19 Jun 2010, 22:10
Napisal/-a umlinar
vrjetno je res napajalnik.

Objavljeno: 20 Jun 2010, 10:25
Napisal/-a obi
hmmmm edina stvar k je še nisem preveru, to je pa res. Bom še to preveru pa javim rezultate.

Objavljeno: 20 Jun 2010, 10:36
Napisal/-a Tadej
Ja ena opcija je res napajalnik, ker tale napaka pomeni al slab ram al pa slabo napajanje za grafiko. Probaj se to zamenjat. Kaj pa safemode, a mu prides blizu?

Objavljeno: 20 Jun 2010, 11:33
Napisal/-a Deniss
Kakšni so pa kej kondenzatorji na matični plošči a so kej napihnjeni??
Loh da je tut to.

Objavljeno: 20 Jun 2010, 19:38
Napisal/-a obi
Kondlci so kul, sm preveru. Bom jutr preveru.
@Tadej Safe mode ? Varni zagon - ja pridem v komp komot.

Objavljeno: 21 Jun 2010, 08:26
Napisal/-a schik
Podoben primer sem mel jaz. Lahko da ti nagaja napajalni kabel računalnika. Enostavno vzami kabel iz monitorja in ga daj v napajalnik. Al pa če maš kakšnega drugega.

Objavljeno: 21 Jun 2010, 10:05
Napisal/-a obi
Kablov k dr____eka. Evo zajle trenutno teče na drugem napajalniku, že cca pol ure pa se ni resetnu. Ga bom pustu neki cajta pa da vidim. Rami so testirani z hiriens boot cd - mem test in nevem kaj še vse ne in so kul.
sm pa opazu še eno zanimivost. K vklopim napajalni kabel na napajalnik in ko vklopim stikalo za vklop napajalnika se mi vse vente mal zasučejo kot bi eno špicoo štroma zadeva poslala skozi, dočim z drugim napajalnikom pa tega efekta ni.

Objavljeno: 21 Jun 2010, 11:57
Napisal/-a Tadej
obi napisal/-a:Kablov k dr____eka. Evo zajle trenutno teče na drugem napajalniku, že cca pol ure pa se ni resetnu. Ga bom pustu neki cajta pa da vidim. Rami so testirani z hiriens boot cd - mem test in nevem kaj še vse ne in so kul.
sm pa opazu še eno zanimivost. K vklopim napajalni kabel na napajalnik in ko vklopim stikalo za vklop napajalnika se mi vse vente mal zasučejo kot bi eno špicoo štroma zadeva poslala skozi, dočim z drugim napajalnikom pa tega efekta ni.
Če maš Hirensa z MHDD stestiraj še disk...

Objavljeno: 21 Jun 2010, 13:11
Napisal/-a obi
Disk je stestiran tud z vsemi možnimi zadevami nič narobe, za enkrat testno na drugem napajalniku se kišta še ni vgasnala. Javim jutri kako pa kaj.

Objavljeno: 21 Jun 2010, 21:17
Napisal/-a MaTe0
Povej mi koliko imaš ramov?