Stran 1 od 1

Akumulator

Objavljeno: 06 Apr 2010, 17:31
Napisal/-a doctor10
Ker mi avto že težje vžiga in pa slabo obrača je čas za novi akumulator. Avto je clio 1.2 letnik 99. trenutno je not 45A. Ker imam dva ojačevalca bi rad dal nekaj močnejšega. GLedam do 70€. Gledal sem tega http://www.akumulator.si/index.aspx?sou ... %2060%20JL
Ima kdo mogoče izkušnje s tem ? Ali pa kaj podobnega? Do 70 € ? Kaj priporočate? Lp

Objavljeno: 06 Apr 2010, 17:55
Napisal/-a Doctor DJ
priporočam Bosch

tega pa, glede na to da ima 2 leti garancije, ni panike, jaz sem menjal že dve Topli po 3h letih crknilo, sodelavec na laguni, 2,5 leta, pa hin

izbira je tvoja, ne Topla !!

Objavljeno: 06 Apr 2010, 17:59
Napisal/-a doctor10

Objavljeno: 06 Apr 2010, 18:46
Napisal/-a Doctor DJ
JA !!!

mam jaz in sodelavec v dizlih ;)

Objavljeno: 06 Apr 2010, 22:02
Napisal/-a schik
MOL so tudi dobri.

Objavljeno: 06 Apr 2010, 22:09
Napisal/-a hrib
Toplo tudi jaz odsvetujem.
Nam je "sulfatiziral" mislim da celo v garancijskem roku(se je ati s tem ukvarjal) pa smo nekaj mutili s tržno inšpekcijo pa na koncu nismo bili nič na boljšem, da je bilo vse zaradi premale rabe akumulatorja...(akumulator je bil sicer v pravem traktorju :D )

Objavljeno: 06 Apr 2010, 23:08
Napisal/-a matey18
Bosch Silver po možnosti če maš res 2 ojačevalca vzami 74Ah bi ti moral it noter brez problema.

Objavljeno: 07 Apr 2010, 14:14
Napisal/-a Stupo
Tudi jaz sem imel v Cliu1 Bosch Silver 74Ah. Kratkostičnega ima kar precej, tako da je primeren tudi za poganjati kakšen "normalen" ojačevalec :) Meni pri Sinuslive1500 (~1200W RMS) + Impulse sd600 (~2x175W RMS) + Dragster ?? (2x75W RMS) ni utripalo, če je bil avto ugasnjen in luči prižgane.

Objavljeno: 08 Apr 2010, 09:11
Napisal/-a dark
Priporočam Vesno :!:

Objavljeno: 08 Apr 2010, 11:51
Napisal/-a obi
Nočem oglaševat samo tudi tile so dobi http://www.akumulator.si/. Drigače če imaš pa kaj muzke pa malo denarja več naberi pa daj za malo obljši aku - gelni...