Stran 1 od 2

Vgradnja el. pomika stekel clio I

Objavljeno: 27 Mar 2010, 19:27
Napisal/-a reno_audio
V cliota sem vgradil el. pomik
stekel,motorčke,napeljavo in tapete sem dobil od RT-ja.
V kratkem bom še zamenjal blago na tapetah da bo vse enako.


evo nekaj slik...
tapeta...
Slika
elektro vodilo...
Slika
original stanje...
Slika
brez tapete...
Slika
vgrajeno vodilo z motorčkom...
Slika
še druga stran...
Slika
Zmontirane nove tapete in zvočnik...
Slika
malo orodja...
Slika
Slika
sestavljeno skupaj...
Slika

končni izgled...
Slika
Slika

Zadeva deluje zelo dobro
:lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Vgradnja el. pomika stekel clio I

Objavljeno: 27 Mar 2010, 19:43
Napisal/-a Stupo
Fajn si to zrihtal, sem tudi jaz naredil enako, pa je delovalo super. :D
Tapete pa le čimprej zamenjaj, čeprav niti negre tako zlahka kot izgleda.

Objavljeno: 28 Mar 2010, 00:14
Napisal/-a Markolino
Kako si pa elektriko napeljal ? a je že bila predpriprava pa to ? ker jaz gledam, da bi si ugradil električni pomik zunanjih ogledal.

Objavljeno: 28 Mar 2010, 00:50
Napisal/-a _BosTeK_
kaj si nardil z elektriko? Kr moja mama ima že neko pripravo, vendar dela šoferjeva stran vredu sovoznikova pa gre samo odpret. Če sem pa dal plus iz akumolatorja zravn je pa delalo gor. :roll:
tak da sem potem mogo nazaj na ročno naret :roll:

Objavljeno: 28 Mar 2010, 11:05
Napisal/-a reno_audio
Markolino napisal/-a:Kako si pa elektriko napeljal ? a je že bila predpriprava pa to ? ker jaz gledam, da bi si ugradil električni pomik zunanjih ogledal.
jst sm sam mislu vlečt štrom pol sm pa ugotovu da je velik kablov peljanih do vrat(sem imel samo centralno).Vzemi konektor od modela ki ima pomik ogledal in potem še ogledala pa komot zmontiraš. :)

PS. Če je tema narobe postavljena bi prosil da se jo premakne.hvala

Objavljeno: 28 Mar 2010, 11:11
Napisal/-a reno_audio
_BosTeK_ napisal/-a:kaj si nardil z elektriko? Kr moja mama ima že neko pripravo, vendar dela šoferjeva stran vredu sovoznikova pa gre samo odpret. Če sem pa dal plus iz akumolatorja zravn je pa delalo gor. :roll:
tak da sem potem mogo nazaj na ročno naret :roll:
Malo preglej kable,mene je tud je**l pa sm s kontakt sprejom špricnu konektorje in stikala.Drgač sm pa tudi multimeter uporabu.
Drugič pa sam za probo zvež-drug konektor v vrata pa na motorček pa s stikalom probaš če dela pol pa radziraš. :)

Objavljeno: 28 Mar 2010, 18:02
Napisal/-a _BosTeK_
sem delo vse kaj je možno pa nič...nevem sem se predal

Objavljeno: 28 Mar 2010, 21:10
Napisal/-a R19
Iz teh slikc je razvidno le to da je ta vgradnja mogoča...

Objavljeno: 29 Mar 2010, 13:45
Napisal/-a reno_audio
_BosTeK_ napisal/-a:sem delo vse kaj je možno pa nič...nevem sem se predal
Če dela voznikova stran mora delat tud sovoznikova.
Ti oba stikala za sovoznikovo stran delata isto(samo odpirata) ali samo eden?

Objavljeno: 29 Mar 2010, 13:46
Napisal/-a reno_audio
R19 napisal/-a:Iz teh slikc je razvidno le to da je ta vgradnja mogoča...
Če te zanima kakšna podrobnost,kar vprašaj :)

Objavljeno: 29 Mar 2010, 21:32
Napisal/-a Ziga00
Tema zaradi ustrznosti prestavljena v pravi podforum.

LP

Objavljeno: 30 Mar 2010, 04:05
Napisal/-a rambo
Ziga00 napisal/-a:Tema zaradi ustrznosti prestavljena v pravi podforum.

LP
zakaj mi sedaj po zimi voznikovo okno ful poci ko ga odprem
pa je avto bil sedaj mesec dni v garazi na toplem

Objavljeno: 30 Mar 2010, 11:55
Napisal/-a reno_audio
Mogoče ti šipa malo"zagrabi",če pa to dela bolj na pogosto bi blo treba pogledat. :)

Objavljeno: 31 Mar 2010, 11:10
Napisal/-a _BosTeK_
reno_audio napisal/-a:
_BosTeK_ napisal/-a:sem delo vse kaj je možno pa nič...nevem sem se predal
Če dela voznikova stran mora delat tud sovoznikova.
Ti oba stikala za sovoznikovo stran delata isto(samo odpirata) ali samo eden?
oba2 samo odpirata :roll:

Objavljeno: 02 Apr 2010, 18:58
Napisal/-a reno_audio
Pol je verjeten kakšen kabel prekinjen,probi pomert na konektorju pri vratih
če je kej napetosti.