Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Predstavite Vašega Renault-a
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
laguna484
Prispevkov: 767
Pridružen: 17 Sep 2009, 10:44
Kraj: Celje

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a laguna484 »

boncl napisal/-a:Čez tistele tunele je pa kr presenečenje zapelješ u dolino najprej nč .nobene osvetlitve nikjer zapelje ša mal naprej pa sam waaaav kera lepa dolina za popizdit lepo pa odročno tudi sem se pred leti z našo tam mimo zgubu z avtom pa moram res rečt da je ful lepa dolina sam ceste pa ajd ne bom kometiral preveč :D
Nasploh sem pričakoval slabše ceste po balkanu, ta v tej dolini je bila ena slabših, sploh zaradi kamenja v tunelih, ker čisto nič ne vidiš ko se svtloba tako zamenja. Je blo pa pred mejo še bol zanimivo, ko je morala druščina stopit iz avta da sem lahko prefural 100m makadamski odsek, ker je blo tak raskopano da sem samo čakal da zaruži spodaj :D
Deniss
Prispevkov: 1781
Pridružen: 07 Okt 2008, 15:56
Kraj: Kranj

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a Deniss »

Od Jajca prot Sarajevu sm js pustu pol podvozja... hehe morem pocas it prevert kaj use bo treba zamenat :(
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

A dej no... Banja Luka --> Jajce --> Sarajevo --> Mostar --> Ploče je pa res solidna, če ne celo dobra cesta. Obstajajo na Balkanu mnogo slabše oz. jih je že doma polno. Edina stvar, ki me je zmotila je omejitev 30 na vsakem še tako nežnem ovinku in takoj za ovinkom obvezno patrulja s pištolco, na cesti pa seveda ni žive duše :) Aja, pa za občasne lokalce so omejitve očitno drugačne ;)
Slika
Deniss
Prispevkov: 1781
Pridružen: 07 Okt 2008, 15:56
Kraj: Kranj

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a Deniss »

ja zdej jo rihtajo oz. dajejo novo plast asfalta... tko da je use prekopan :?
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

Aja, pol pa kul. Lansko leto je bila cesta čisto ok, razen malo pred Sarajevom k so delali, oz. NEdelali avtocesto.

Je, oz. naj bi, delal SCT :)
Slika
Uporabniški avatar
laguna484
Prispevkov: 767
Pridružen: 17 Sep 2009, 10:44
Kraj: Celje

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a laguna484 »

Deniss napisal/-a:ja zdej jo rihtajo oz. dajejo novo plast asfalta... tko da je use prekopan :?
Men se je na trenutke zdelo da mamo doma ful slabše ceste, tam kjer je padelo na cesti pa takveš ka te čaka - najhuj je blo mal pred dubrovnikom ko je par kilometrov ostrega makadama 8)
Uporabniški avatar
laguna484
Prispevkov: 767
Pridružen: 17 Sep 2009, 10:44
Kraj: Celje

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a laguna484 »

Po dolgem času sem se spravil poštimat zadnjo levo šipo, ki ni delala od prejšnjega poletja - saj mislil sem tako. Kakšen mesec nazaj sem jo po nesreči odprl in dela normalno le v najnižjem položaju malo nagaja ko se mora vrnit nazaj. Vzrok tega je:

Slika

Plastiko sem kupil v ljubljani pri podjetju, ki se ukvarja samo z dobavo teh delov mehanizmov. Mogoče pa pride komu prav za prihodnje neizogibne okvare.

LP
Uporabniški avatar
laguna484
Prispevkov: 767
Pridružen: 17 Sep 2009, 10:44
Kraj: Celje

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a laguna484 »

Imam eno vprašanje glede kabinskega filtra - zadnjič sem se odločil da ga zamenjam sam in ko sem odstranil predal me je čakalo presenečenje. Ohišje, v katerem je filter, ima dva vijaka, katera zapirata pokrovček ohišja - meni ta dva vijaka manjkata in me zanima kakšna sploh sta da jih grem kupit. Je pa menjava tega filtra res enostavna.

lp
Uporabniški avatar
Ziga00
Prispevkov: 1236
Pridružen: 29 Sep 2007, 17:46
Kraj: Vnanje Gorice

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a Ziga00 »

Vijaka sta srebrne barve, z glavo za ključ (gedoro 5,5). Slika vijakov je na 3 strani:
https://www.mann-hummel.com/mf_prodkata ... 3D6e4K.pdf
Uporabniški avatar
drhouse
Prispevkov: 4046
Pridružen: 10 Mar 2005, 12:00
Kraj: Sežana (okolica)

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a drhouse »

laguna484 napisal/-a:Imam eno vprašanje glede kabinskega filtra - zadnjič sem se odločil da ga zamenjam sam in ko sem odstranil predal me je čakalo presenečenje. Ohišje, v katerem je filter, ima dva vijaka, katera zapirata pokrovček ohišja - meni ta dva vijaka manjkata in me zanima kakšna sploh sta da jih grem kupit. Je pa menjava tega filtra res enostavna.

lp
Jst sem šraufke zgubil 2 leti nazaj in sem že vsaj 5 menjav filtra brez... :lol:
Uporabniški avatar
laguna484
Prispevkov: 767
Pridružen: 17 Sep 2009, 10:44
Kraj: Celje

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a laguna484 »

Ziga00 napisal/-a:Vijaka sta srebrne barve, z glavo za ključ (gedoro 5,5). Slika vijakov je na 3 strani:
https://www.mann-hummel.com/mf_prodkata ... 3D6e4K.pdf
Hvala - sem tudi jaz videl v navodilih premer vendar me zanima še dolžina. Lahko pa tudi iz kake razbite kdaj poberem da nebom tak bogi ko drhouse :lol:

lp
Uporabniški avatar
drhouse
Prispevkov: 4046
Pridružen: 10 Mar 2005, 12:00
Kraj: Sežana (okolica)

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a drhouse »

Ja, sej mi res skozi luknjice od vijakov zrak mimo beži - sm mogu tolk šibat klimo, da sem zdej cel prehlajen... :roll:

:lol: :lol:
Uporabniški avatar
laguna484
Prispevkov: 767
Pridružen: 17 Sep 2009, 10:44
Kraj: Celje

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a laguna484 »

drhouse napisal/-a:Ja, sej mi res skozi luknjice od vijakov zrak mimo beži - sm mogu tolk šibat klimo, da sem zdej cel prehlajen... :roll:

:lol: :lol:
Tudi sam sem dal ta teden poservisirat klimo - po petih letih je že čas :D Čez 500km pa je čas za mali servis - menjava olja in filtra olja ter naftnega filtra, filter zraka bom menjal sam. Bodo pa vsi znamke mann.

Aja pa spucana je bla po dveh mescih :oops:

lp
Uporabniški avatar
miko 55
Prispevkov: 1088
Pridružen: 18 Mar 2007, 15:18
Kraj: L . J .

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a miko 55 »

Nazadnje k sm jo vidu je bla usrana k pr norcih. No moja še vedno nagaja malo. Upam da bo fertik do poletja 2013.
GOOGLE zihr ve!!!!!!!!!! Zato se googlajmo.
http://rsslo.nagradne-igre.si/igra/2920 ... 3ce0d2daf8
Uporabniški avatar
drhouse
Prispevkov: 4046
Pridružen: 10 Mar 2005, 12:00
Kraj: Sežana (okolica)

Re: Laguna Grandtour II ph2, l.'07 black nera

Odgovor Napisal/-a drhouse »

miko 55 napisal/-a:Nazadnje k sm jo vidu je bla usrana k pr norcih. No moja še vedno nagaja malo. Upam da bo fertik do poletja 2013.
:rainbow1:
Zaklenjeno