R. Laguna segreta ne vžiga
Objavljeno: 06 Dec 2009, 13:27
Dober dan
Zopet imam problem z laguno. Zjutraj oziroma ko je avto ohlajen vžiga brez problema, ko pa je avto segret(pa še to ne vedno) pa noče vžgati. Deluje na tak način kot da bi bil akumulator prazen. Mogoče enkrat zavergla potem pa umre ne da nič od sebe kot da bi bil akumulator prazen.
Akomulator je nov. Enkrat sem probla vžgati na kable pa vseeno ni dal nič od sebe. Ko pa se avto ohladi zopet vžiga.
Za enkrat ker je mraz to ni tako velik problem saj če počakam ene 30 minut se vedno toliko ohladi da vžge. Problem se pojavi ko je treba iti tankat.
Še večji problemi pa se bodo dogajali ko se bodo temperature dvignile.
Ker se je stara zaščita štarterja strgala ( na eni strani je srebrna folija na drugi pa ena termična zaščita) sem na renoju naročil novo in jo zmontiral vendar ni čisto taprava (neglede kako jo obrnem ne morem zašravfati oba vijaka) Vendar pomojem še vedno opravlja svoje delo saj je štarter v dobri meri zaščiten pred temperaturo.
Če ima kdo kakšnje izkušnje prosim za pomoč.
Lep pozdrav
Zopet imam problem z laguno. Zjutraj oziroma ko je avto ohlajen vžiga brez problema, ko pa je avto segret(pa še to ne vedno) pa noče vžgati. Deluje na tak način kot da bi bil akumulator prazen. Mogoče enkrat zavergla potem pa umre ne da nič od sebe kot da bi bil akumulator prazen.
Akomulator je nov. Enkrat sem probla vžgati na kable pa vseeno ni dal nič od sebe. Ko pa se avto ohladi zopet vžiga.
Za enkrat ker je mraz to ni tako velik problem saj če počakam ene 30 minut se vedno toliko ohladi da vžge. Problem se pojavi ko je treba iti tankat.
Še večji problemi pa se bodo dogajali ko se bodo temperature dvignile.
Ker se je stara zaščita štarterja strgala ( na eni strani je srebrna folija na drugi pa ena termična zaščita) sem na renoju naročil novo in jo zmontiral vendar ni čisto taprava (neglede kako jo obrnem ne morem zašravfati oba vijaka) Vendar pomojem še vedno opravlja svoje delo saj je štarter v dobri meri zaščiten pred temperaturo.
Če ima kdo kakšnje izkušnje prosim za pomoč.
Lep pozdrav