Stran 1 od 1

težava z prtljažnikom...megan 2004

Objavljeno: 21 Sep 2009, 17:43
Napisal/-a rajko73
sm dal avto na servis, da mi pogledajo kaj je narobe, da se mi vrata prtljažnika ne odpirajo, pa so mi javili da je ''crknu'' en računalnik potovalnega prostora, za pridobitev napake bi mi pa zaračunali 80€, delo+računalnik pa 360€..tk po pravici se mi zdi, da bi me radi krepko ''odrli'' ker sem laik, pa me verjetno lahk peljejo žejnega preko vode; mam pa megana 1,5 dci, letnik 2004

zanima me vaše mnenje, oziroma kdo bi mi lahko pomagal, sm pa iz celja

thanks

Objavljeno: 21 Sep 2009, 20:10
Napisal/-a F3KO
zvedi točno kaj je crknilo, če sploh kaj je, pa pelji k lokalnemu mehaniku, mu povej kje je napaka, pa ti bo on popravil v najboljšem primeru za četrt cene.

lp

Objavljeno: 21 Sep 2009, 20:23
Napisal/-a vepar
možno da je tipka šla...

Objavljeno: 21 Sep 2009, 21:20
Napisal/-a rajko73
sej to nameravam, sam problem je ker mi hočejo 80€ zaračunat za nekaj kar verjetn niso porabili več kot 10 min, men pa govorijo da so prekopali cel avto; s čimer se ne strinjam.

najraje vzamem avto in se nikoli več ne prikažem pri njih. samo kako dobiti avto brez plačila. najbolj me jezi to ker so vsi ti pooblaščeni servisi zelo prežrtni. lahko ti reče da je crknilo, v bistvu pa najbrž popravijo oz.menjajo za min. stroške

lp

Objavljeno: 21 Sep 2009, 21:52
Napisal/-a lazo23
Sem imel isti problem pač pritlažnjik se mi uzadi ni odklepu, sm šou k kolegu ki dela na renoju in mi je stvar odklenu od znotraj potli mi je tisto tipko razdru pa mal podmazu k je mal zarustal in to je to stvar laufa že dve leti brez problema, aja še to sm pozabu prej sm pa šou tudi na en uradni reno servis pa so mi rekl da je šla tipka drekači eni tko da kolegu sm dal 10 eur za 15 minut dela in to je to ....

haha

Objavljeno: 22 Sep 2009, 12:14
Napisal/-a rajko73
so mi rekli če ne plačam, da mi ne dajo avta...si slišal to..

kake bedne ima ta reno!

Objavljeno: 22 Sep 2009, 12:39
Napisal/-a rajko73
a ve kdo kk se tej zadevi uradno reče?

Objavljeno: 22 Sep 2009, 13:57
Napisal/-a Bor
Kokr vem je problem samo v tipki na prtlažniku. Nova mislim, da stane okol 30e ( ne me za besedo držat ).