Stran 1 od 1

clio močno kadi!!!!

Objavljeno: 15 Sep 2009, 16:23
Napisal/-a cirilko
imam problem. clio 1.5dci mi jezačel močno kadit ko pospešim in nima moči!! mel kdo tak problem??

Objavljeno: 15 Sep 2009, 19:31
Napisal/-a schik
Zgleda da turbina šla. Z avtom se več ne vozi da si ne narediš dodatne škode.

Objavljeno: 15 Sep 2009, 19:46
Napisal/-a cirilko
turbina ni kajti avto gre normaln neki km pol pa spet kadi(pri nižjih obratih)

Objavljeno: 15 Sep 2009, 21:34
Napisal/-a sabla
bodi pozoren na nivo olja.. če se vidno pomika proti dnu je verjetno turbina - beri komentar zgoraj

Objavljeno: 15 Sep 2009, 22:11
Napisal/-a OrangePower
Malo poglej tudi kakšen dim je, ali je črn ali bel. Ali ti kje voda uhaja v motor/izpuh, ali pa imaš mogoče kje samo kakšno cev od ICja sneto, ali počeno. Ni potrebe da takoj na najhuje pomisliš. Turbina ni vedno glavni razlog, sploh na malih šparavčkih.

Objavljeno: 16 Sep 2009, 19:57
Napisal/-a lisko
Po opisu sodeč serje EGR ventil.