sprednja sedeza - megane
Objavljeno: 24 Avg 2009, 03:07
Imel sem clio, zdaj pa megane. Pri clio-ta sprednja sedeza se spuscala kar do koncu... pri meganu zdaj pa ne.
A kdo ve za kaj je to tko? A se da kaj narest pri meganu? Ker me res moti ...
Pa celo sem opazil pri Modus-u da mehanizam za spuscanje sprednja sedeza je precej zoperen ... potrebujes 3minut da bi spuscil sedez.
a kdo morda ve kaksen razlog za te "bedarije" ?
A kdo ve za kaj je to tko? A se da kaj narest pri meganu? Ker me res moti ...
Pa celo sem opazil pri Modus-u da mehanizam za spuscanje sprednja sedeza je precej zoperen ... potrebujes 3minut da bi spuscil sedez.
a kdo morda ve kaksen razlog za te "bedarije" ?