Stran 1 od 1

sprednja sedeza - megane

Objavljeno: 24 Avg 2009, 03:07
Napisal/-a tinodj
Imel sem clio, zdaj pa megane. Pri clio-ta sprednja sedeza se spuscala kar do koncu... pri meganu zdaj pa ne.

A kdo ve za kaj je to tko? A se da kaj narest pri meganu? Ker me res moti ...

Pa celo sem opazil pri Modus-u da mehanizam za spuscanje sprednja sedeza je precej zoperen ... potrebujes 3minut da bi spuscil sedez.

a kdo morda ve kaksen razlog za te "bedarije" ?

Objavljeno: 26 Avg 2009, 11:56
Napisal/-a c4nk4r
A se ti ne zdi, da bi se s tem vprašanjem moral obrniti na Renault in ne na forumaše :) si preveril pri ostalih meganih, kako deluje mehanizem? mogoče je tvoj kaj pokvarjen. To če pa sedež ne gre čisto dol, pri cliotu pa je šlo pa po mojem ni nobena napaka, ampak pač tako je, ker je clio - clio in megane - megane.

LP