Stran 1 od 1

Objavljeno: 19 Avg 2009, 10:42
Napisal/-a cirilko
imam istega cliota in sem mel kup problemov glede šob!! šobe so na videz iste sam jaz sem dal not od 65km cliota in zjebal dva motorja(stopil bat, ventil) tko da preveri ena številka je na vseh šobah ista in naj se ujema z starimi!l.p.

Objavljeno: 17 Dec 2009, 12:47
Napisal/-a partyzan
@emc2: Kje si našel kataloške števlke za cliota? Bi rabil tudi številke za novejši tip cliota.

Lep pozdrav

Objavljeno: 17 Dec 2009, 13:22
Napisal/-a Tadej
Z jurretove teme:
jurre napisal/-a:pol ti se dolg drzijo...zdj upam da ne bo se EGR sel, ker je 160EUR nov :mad:

za ceno pa rajs ne vpras :?

sobe sem vzel original Renault, ker mislim avto se nekaj casa met... drugace so na servisu 270 EUR/komad, so pa 4 (pri meni so bile vse zanic ze, napako je sicer kazalo samo na 4. :? ). Pa zazeljeno je naftni filter menjat, da ne ostanejo kaksni opilki notri od starega - to je nekje 30EUR. Plus delo - 2 uri dela. Sicer sem imel nekaj popusta ampak je vseeno velik strosek :?

Objavljeno: 17 Dec 2009, 21:05
Napisal/-a primc81
je kr drag šport biti lastnik renault-a, če kaj zafrkava... lastne izkušnje...